Sari la conținut

Ce Ma Sfatuiti Sa-mi Iau !


field glass
 Share

Postări Recomandate

Bai (cuvant urat) cu par, retardata e mata care tea facut, esti cumva vreun tepar din ala care vinde jafuri de scutere ca teai simtit ?? aaaa Eu nu am jignit pe nimeni si nu accept sa fiu jignit de toti mucosi.

Respect si vreau respect. :)

Si vezi cum vb ca nu ne cunoastem si nu iti permit sa vb in halul asta, ai grija cum vb cu cei de pe forum ca intr-o zi o sa ti-o ei si nu sti de unde.

Ca team mai vazut cum vb si in alte topicuri.

Asa tea educat mata si tactu ce vrei, copii facuti din prostie :cheers:

 

imi cer scuze ca ti-am ranit ego-ul tau de agramat, cand am spus ca esti retardat nu inseamna ca nu am fost deacord cu ce ai scris, ci cu modul in care ai facut-o.

p.s: imi mentin parerea ca esti un retard :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze ca ti-am ranit ego-ul tau de agramat, cand am spus ca esti retardat nu inseamna ca nu am fost deacord cu ce ai scris, ci cu modul in care ai facut-o.

p.s: imi mentin parerea ca esti un retard :)

ba destept te crezi:-J :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@clodius - daca tu suporti toti analfabetii e treaba ta, eu zic ca mai intai trebuie sa scrii corect gramatical cat de cat si apoi sa-ti expui parerile pe forum, nu am corectat cea mai mica greseala pt ca si eu mai fac, recunosc, dar cand vad toti incultii, mi se face scarba si pur si simplu nu pot sa ma abtin sa nu ma iau de ei. Fiecare greseste , dar de aici si pana a te chinui sa intelegi ce scrie un manelist care te si ameninta ca "mi-o iau " , tot eu sunt ala needucatu' de mama si tata , ca de...

 

@mdanut - nu ma cred bah destept :cheers: , dar prind curaj cand vad specimene ca ala de mai sus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@clodius - daca tu suporti toti analfabetii e treaba ta, eu zic ca mai intai trebuie sa scrii corect gramatical cat de cat si apoi sa-ti expui parerile pe forum, nu am corectat cea mai mica greseala pt ca si eu mai fac, recunosc, dar cand vad toti incultii, mi se face scarba si pur si simplu nu pot sa ma abtin sa nu ma iau de ei. Fiecare greseste , dar de aici si pana a te chinui sa intelegi ce scrie un manelist care te si ameninta ca "mi-o iau " , tot eu sunt ala needucatu' de mama si tata , ca de...

 

@mdanut - nu ma cred bah destept :) , dar prind curaj cand vad specimene ca ala de mai sus

 

Uite unde era perfectiunea :bigstar: nu stiam ca esti asa de cult, intelectual, (oare sa imi cer scuze ca te-am jignit, nu cred) si pentru cultura ta generala nu sunt manelist asa cai dat-o in bara, si nu te amenint ca nu ma duc eu dupa tine sa te bat :cheers: nam eu pe cine la mine in oras :laugh:

Cand nai argumente te cam ei de alte prosti daca suferi de bagarea de seama. :clap:

 

Imi cer scuze pentru offtopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tiptil esti praf , cox25 are perfecta dreptate in legatura cu scooterele sh , oricum ambele sunt ca la loterie (chinezesti+sh) .Forumul asta e plin cu "impresari" ca tine (in ideea mea, oameni de nimic , care posteeaza toata ziua si o ard pe forum, mari gramaticieni, invatati) , decat cu oameni care dau sfaturi pertinente , pana la urma sfatu e important nu gramatica .

On topic: Daca ai cunostinte/rude care stiu mecanica cel mai bine mergi pe ceva sh , daca nu fbu , macar ai unde sa-l duci in caz ca ai probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite unde era perfectiunea :laugh: nu stiam ca esti asa de cult, intelectual, (oare sa imi cer scuze ca te-am jignit, nu cred) si pentru cultura ta generala nu sunt manelist asa cai dat-o in bara, si nu te amenint ca nu ma duc eu dupa tine sa te bat :cheers: nam eu pe cine la mine in oras :clap:

Cand nai argumente te cam ei de alte prosti daca suferi de bagarea de seama. :P

 

Imi cer scuze pentru offtopic

 

e , uite de cand m-am luat de tine ai inceput si tu sa mai pui cratime pe ici pe colo :)

inca odata nu am zis ca nu sunt deacord cu ce ai scris acolo :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...