Sari la conținut

Extensie Oglinzi Pt Bandit 650 Sa Model '05-'06


R@du
 Share

Postări Recomandate

Salutari tuturor!

 

Initial am lansat intrebarea in forumul "Banditistilor", dar am zis sa o adaug si aici in sectiunea Service.

Are cineva idee unde pot gasi extensii oglinzi pentru un Suzuki Bandit 650S (cel cu semicarena) model 2006?

Sunt destul de lat in umeri si oricat as regla oglinzile standard, nefiind foarte iesite in exterior, nu reusesc sa vad ce este in spatele meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, problema asta o am si eu la VFR, dar nu vreau sub nici o forma sa-mi prelungesc oglinzile pt ca mi-ar reduce din posibilitatile de strecurare printre masini.

Ca solutie alternativa m-am gandit la schimbarea oglinzii propriuzise cu una deaia care departeaza imaginea imbunatatind astfel unghiul, problema e ca nu stiu unde pot gasi astfel de oglinda, stiu ca-s ateliere specializate dar habar n-am pe unde sunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit un magazin in State care comercializeaza asa ceva, au 4cm lungime.

Nu stiu daca 4cm astia inseamna mult sau putin, dar sigur ar reprezenta o imbunatatire in situatia mea.

Eu oricum nici nu prea ma bag printre masini, cel putin nu inca (sunt incepator). :cheers:

Ramane de vazut daca vor sa si trimita produse in Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...