Sari la conținut

Scuteristi DAMBOVITENI


AliBoss
 Share

Postări Recomandate

Ma gandeam sa organizam si noi o intrunire a scuteristilor. Eu sunt din Pucioasa si sper sa mai gasesc interesati. Pe lai noi nu prea sunt astfel de intruniri asa ca ma gandeam sa organizam noi una. Pt cei doritori sa-mi lase un e-mail la: aliboss21@yahoo.com. Va salut cu respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lol :crack: am ajuns sa scriu la scuteristi :crack:

 

In Targoviste sunt ceva pustani care au scutere (chiar destui) dar nu stiu daca ar fii dornici de o astfel de intrunire...singura lor preocupare e sa o arda degeaba si fara casca printre masini si am mai vazut cativa care au mai trecut si pe rosu printre pietoni..

 

Eu iti urez bafta in a strange lumea la o astfel de intalnire.

 

PS Purtati intotdeauna casca (,) caci pe care va mai prin fara ea va bat cu protectiile de la manusi pana radeti.

 

:bounce: Radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Asta e. Eu astept in continuare.

 

ah fir'ar... am intarziat cu vre-o 2 ani pentru a raspunde :lol:

 

chiar voiam sa scriu un topic in Scooter Mania pentru niste scuteristi targovisteni, dar am zis sa caut si am dat peste acesta... dar vad k e din 2005 si deja vad ca ti-ai luat un motor, deci oferta a cazut demult...

 

nu-mi ramane decat sa te salut si sa sper ca poate ne intalnim prin targoviste (eu stau in centru si cand mai e cald mai dau o raita prin imprejurimi...) si sa ne salutam poate ne cinstim :moron: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...