Sari la conținut

11-07-2008 O Zi Tragica


fio4crs
 Share

Postări Recomandate

Eu unul cred ca este mai bine fara o adunare moto,poate fi vazuta ca o sustinere a comunitatii pt.cei fara permis si fara macar cel mai elementar echipament (casca) condoleante familiei si prietenilor. Este doar o parere si prefer sa fie tratata ca atare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

RIP CRS , l-am cunoscut tot pe luica unde a oprit si mi-a acordat ajutor intr-o problema ce o aveam la motorul atv-ului meu si de atunci am ramas prieteni, din cate vad sa-ti iei categoria A este o intreaga filozofie pentru uni si ma intreb in cati ani au reusit ei sa obtina aceasta categorie ? la ce facultate au obtinut-o? si unde? in Romania sau afara? despre Cristi ce pot spune chiar il invidiam pt costumele moto pe care le purta, iar pentru cei doi pe numele lor de scena "Mixi dixi si Carpanosul" care fac afirmati de genul "sa moara cat mai multi" le impartasesc ideea dar cu o conditie sa nu moara inaintea lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am cunoscut pe Cristi,ne intalnisem cu atv-urile,era un baiat de treaba dar teribilist si din pacate ii lipsea simtul de autoconservare cea ce pana la urma si-a spus cuvantul

nu sunt deacord cu cei care se urca la volan fara carnet(multi il au si sunt praf) dar in cazul sau mai grav a fost ca nu si-a luat nici macar casca,asa ia fost scris.

deasemenea mi se par total gratuite comentariile citite pe acest forum referitoare la moartea sa indiferent cate greseli ar fi facut dar asta este traim in Romania si..............

sincere condoleante familiei si dumnezeu sa-l odihneasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. imi pare rau pentru el, nu aprob mersul cu masina sau motor fara permis, dar in legatura cu casca, sa nu-mi ziceti ca nu ati mers in jurul blocului sau pe strada voastra macar cativa metrii (dupa vreo reparatie, sau doar ca ati incercat alt motor) fara casca. Numai la intruniri (la cateva la cate am mers), nu am vazut decat rar cate un motociclist plimbandu-se cu casca in cap pe acolo, mai ales la Ciolpani sambata trecuta , erau multi dezamagiti ca nu-i lasa decat cu casca pe circuit, asa ca nu mai insistati pe subiectul asta ca si voi faceti asa. Asta e, trebuie sa invatam din asta sa nu mai fim teribilisti si oricat ar rade lumea de noi sa ne punem casca in cap si la o plimbare de 5 metrii. Numai bine, sa speram ca nu ni se va intampla asa ceva, sa ajungem sa fim criticati dupa moarte.

Editat de hexstatic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...