Sari la conținut

Vand Honda Vtr1000 Firestorm


adyrossi46
 Share

Postări Recomandate

Asa si?

 

Nu-i scuter, chiar daca a postat aici.

Pretul ii mic si banuiesc ceva in neregula dar nu km.

 

45000 inseamna foarte mult pt un motor ... le numeri pe degete pe cele cu asa mult ... cauta la vanzari sa te convingi ... si o sa vezi ca-s la preturi mici ....

 

nu bag mana-n foc de teapa, dar asta-i parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

45000 inseamna foarte mult pt un motor ... le numeri pe degete pe cele cu asa mult

2. Stai jos.

Ai cautat vreodata BMW-uri seria R (boxere)? Sau Africa Twin-uri? Sau Transalp-uri? Nu? Daca nu e vitezana, nu e motor, nu? Mda, ma gandeam eu.

 

As for the record, ceva e putred si pute pan' p-aici in privinta anuntului. Dar deh, cine sunt eu sa-mi dau cu parerea?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2. Stai jos.

Ai cautat vreodata BMW-uri seria R (boxere)? Sau Africa Twin-uri? Sau Transalp-uri? Nu? Daca nu e vitezana, nu e motor, nu? Mda, ma gandeam eu.

 

As for the record, ceva e putred si pute pan' p-aici in privinta anuntului. Dar deh, cine sunt eu sa-mi dau cu parerea?!

 

asa o fi bre ... oricum eu nu vreau vitezana eu vreau cross si nu il voi lua pe al tau ca arata ca dracu :kiss: si o sa-l iau intr-o luna si juma ... cand iau si A-ul

 

Sac :lol:

 

Stai jos !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...