Sari la conținut

Scuteristii Din Ploiesti


blu3yes
 Share

Postări Recomandate

Salutare si tie.... sper sa facem o mica comunitate ptr ca am vazut multi motoristi si scuteristi in ploiesti...

Chiar aseara ma duceam cu nevasta-mea intr-o plimbare pana la Bucov si cred ca am salutat cu farul peste 15 motoare si scutere care se intorceau (era cam ora 20.30).

Care sunteti amatori de plimbari fie si mai lungi....da-ti un mesaj pe aici poate ne strangem intr-o zi de o iarba verde sau un munte asa in scurt...

post-40414-1216586444_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut sunt cypyccu's din Ploiesti :laugh: ..........shy salut pe aceasta cale toti scuteristi din Ploiesti.......... :crack:

Stai asa,aici nu este un post radio pirat de manele pentru dedicatii... :laugh:

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut sunt cypyccu's din Ploiesti :laugh: ..........shy salut pe aceasta cale toti scuteristi din Ploiesti.......... :crack:

Haus! :laugh: Cam gay ultimul tau emoticon...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aproape de ploiesti.....cam 20 de km.....ma primiti cu o aprilia rs 50??? am voie?:crack::D:D mai am de lucru la ea dar o sa mearga cum vreau eu cand e gata:D:D:D

P.S.:mha....cine nu e scuterist si nu e din ploiesti, sa taca!

Respect si asfalt uscat;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aproape de ploiesti.....cam 20 de km.....ma primiti cu o aprilia rs 50??? am voie?:laugh::D:D mai am de lucru la ea dar o sa mearga cum vreau eu cand e gata:D:D:D

P.S.:mha....cine nu e scuterist si nu e din ploiesti, sa taca!

Respect si asfalt uscat;)

 

Esti binevenit cu casca cu tot... ca e plin ploiestiul de "scuteristi" in slapi, bermude si sapca D&G si evident ochelari de soare :laugh: , adica protectie serioasa sa nu ii afecteze retina, astia nu sunt bineveniti nicaieri din punctul meu de vedere. Ce mai ranjesc manelistii din bemveuri si mertzane la stop cand ma vad cu casca+blugi+geaca pe mine, las sa ranjeasca ei si sa ajung eu acasa sanatos, parerea mea.

 

Stai asa,aici nu este un post radio pirat de manele pentru dedicatii... :crack:

1. Ce spirit de motociclist adevarat care isi respecta confratii ai...tine-o tot asa ca e bine...

2. In numele topicului am facut referire strict la ploiesteni, cu tot respectul domnule brick asta se numeste bagare aiurea in seama (valabil si ptr al doilea domn din Buc) etc.

 

Multumesc ptr intelegere.

 

Asfalt uscat si drept, si bulan maxim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...