Sari la conținut

Sighisoara 2005


Postări Recomandate

Am scos Mobretina la plimbare si am fost la festival la Sighisoara,care dintre voi au mai fost, cum vi s-a parut? eu unul nu pot sa spun ca a fost grozav... parca prea multe ciori... oricum drumul pana acolo a fost super,si Mobretina s-a comportat exemplar

o sa va pun si ceva poze

Salutari cu faru'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN
ca a fost grozav... parca prea multe ciori... oricum drumul pana acolo a fost super

 

213443[/snapback]

Si zici ca tu esti blond foc.

Offff ce tie si cu romanasi astia rasisti.

Ma mir ca stie sa foloseasca si camera foto.

Dar Mobra are ce ii mai trebuie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain festival ... super OK... DAR sus in cetate .. jos la manele .. ptiu.

Din cauza accidentului am fost nevoit sa merg cu masina ... dar .. oricum a fost misto. Multumiri lui magicianu pentru invitatie.

In afara de un eveniment neplacut petrecut inainte de urcare in cetate .. cand mi s'a sustras una bucata telefon mobil de catre 3 bucati indivizi mascati natural.. a fost ok , voie buna , cantece misto .. si cum se vehicula pe acolo .. "STARE FRATE, STARE" :crack: . Marturie stau si cateva din multele fotografii facute prin zona.

post-3289-1122965125_thumb.jpgpost-3289-1122965135_thumb.jpg

post-3289-1122965161_thumb.jpgpost-3289-1122965176_thumb.jpg

post-3289-1122965198_thumb.jpgpost-3289-1122965209_thumb.jpg

post-3289-1122965234_thumb.jpgpost-3289-1122965242_thumb.jpg

post-3289-1122965253_thumb.jpgpost-3289-1122965261_thumb.jpg

post-3289-1122965221_thumb.jpg

Editat de Castravete
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost dragutel oricum mai bine decat ultimi 2 ani din cate am reusit sa vad, nuuu.... nu din cauza alcoolului :crack: :crack: nu, nu... ci pentru ca am stat in Mediasi dar oricum in cele 3 dati de pe perioada festivalului, cand am fost in Sihisoara a fost dragutel.

Iar despre ciori, cimpanzei,si toate animalutele ajunse la astfel de ocazii nu fiti suparati sunt dezorientate... ar trebui ca noi cei care stim ce avem de facut sa le inchidem, sa le ducem in rezervatii (astia chiar merita) sau de ce nu eutanasie ca e mai usor sa i numeri si sa le faci acte dupaia.

:crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN
Iar despre ciori, cimpanzei,si toate animalutele ajunse la astfel de ocazii nu fiti suparati sunt dezorientate... ar trebui ca noi cei care stim ce avem de facut sa le inchidem, sa le ducem in rezervatii (astia chiar merita) sau de ce nu eutanasie ca e mai usor sa i numeri si sa le faci acte dupaia.

:blbl: :crack:  :D

216017[/snapback]

Poate chiar inca plange dupa Antonescu.

Sau e prea tanar ca sa stie cine a fost.

Rasismul si educatia merg mana in mana si ce te poti.

Drum lung tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei RN, nu am spus de ciori pt ca sunt rasist dar sunt indignat de faptul ca astfel de oameni incep sa devinatot mai numerosi iarnoi ca romani nu ne putem preta la o astfel de situatie in care i-am accepta pe ei cu toate moravurile lor nu tocmai bune. Sa stii ca nu m-am simtit bine cand am auzit "rasunand" manelele, si cand am aflat de la cunoscuti ca au ramas fara telefoane mobile sau aparate foto

Asa ca...la educarea lorsi noi contribuim intr-o anumita masura

in ceea ce priveste camera sa stii ca intr-adevar stiu sa o folosesc chiar daca am Mobra

Salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN
Andrei RN, nu am spus de ciori pt ca sunt rasist dar sunt indignat de faptul ca astfel de oameni incep sa devinatot mai numerosi iarnoi ca romani nu ne putem preta la o astfel de situatie in care i-am accepta pe  ei cu toate moravurile lor nu tocmai bune. Sa stii ca nu m-am simtit bine cand am auzit "rasunand" manelele, si cand am aflat de la cunoscuti ca au ramas fara telefoane mobile sau aparate foto

Asa ca...la educarea lorsi noi contribuim intr-o anumita masura

in ceea ce priveste camera sa stii ca intr-adevar stiu sa o folosesc chiar daca am Mobra

Salutare!

217160[/snapback]

Exista legislatie pt furturi indiferent de rasa hotului.

Sau poatae legea fura si mai mult?

Daca manelele ar fi placute numai de tigani care sunt o minoritate nu ar avea asa succes. Dar se pare ca si multi romani se bucura de aceasta forma. Chiar sunt multi care si canta.

Cit despre moravurile unor indivizi daca sunt legale nu vad o problema iar daca nu legea sa se aplice.

Ce este rau e ca majoritatea populatiei aproba coruptia reprezentantilor lor.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

Am uitat. Daca nu imi plac punk-isti de pe strada si muzica heavy metal trebuie sa ma iau de tineret? Nicidecum, e o forma bizara pt mine de exprimare.

Miar place si mie sa mai merg pe o Mobra intr-o zi. Poate facem un schimb.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...