Sari la conținut

Arilia Rs 125- Gilera Dna 50


Postări Recomandate

acum vre-o 2 saptamani am decis sa-mi vad aprilia...am gasit si cumparator. Vreau sa-mi iau o gilera dna de 50 cc ( modificata) Am gasit una in Ploiesti din 2005...mi se pare...modifica pana in panzele albe. Aprilia mea e un cac*t (scuzati expresia) fata de ea. Are un demaraj excelent si viteza maxima de 170 :kiss: (stiu ca nu ma credeti =)) ). Ce spuneti...fac bine???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motor pentru "scuter" modificat? ... keep it real , eu nu as face asa :kiss:

 

oricum , tu stii mai bine

 

asfalt uscat

 

da...dar "scuterul" asta e de 3 ori mai tare decat rs-ul meu:|. Toti prietenii mi-am spus asta :lol:.

 

 

Asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da...dar "scuterul" asta e de 3 ori mai tare decat rs-ul meu:|. Toti prietenii mi-am spus asta :kiss: .

 

 

Asfalt uscat!!!

 

E de trei ori mai tare pana a crapat setul sau ambielajul (cat de curand,daca e modificat full) ... si iti bagi tot in el :lol:

si pe mine ma pasioneaza...p.lm dar mai rentabil e un 125,daca ai si carnet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da...dar "scuterul" asta e de 3 ori mai tare decat rs-ul meu:|. Toti prietenii mi-am spus asta :box:.

 

 

Asfalt uscat!!!

daca ai s-o tii tot asa cu prietenii ca ti-au zis ca prietenii au facut nush ce si u sa te iei dupa ei maine poimaine ai sa le lasi nevasta pe mana lor ca asa ti-au zis ei dom`le :kiss: :lol: :P :cheers: :lol:

De curiozitate prietenii tai stiu ceva legat de modificarea unui scuter?sau sunt dintraia ,,cat baga mah?fuge 200?daca nu fuge atat nu-l iau! Eu zic sa te mai gandesti si cum a zis si doctor mai rentabil e un 125cc so think again....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dna de 50,fuge 170 :crack: 125 fuge 130 maxim,deci sa ne gandim ca are motor de 80-100 cu modificarile de rigoare(ambielaj,set) pui si role,ambreiaj etc dar totusi e transmisie variabila si nu o sa aiba niciodata eficienta unei cutii de viteze,dar tu sti mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai s-o tii tot asa cu prietenii ca ti-au zis ca prietenii au facut nush ce si u sa te iei dupa ei maine poimaine ai sa le lasi nevasta pe mana lor ca asa ti-au zis ei dom`le :crack: :laugh: :laugh: :lol: :lol:

De curiozitate prietenii tai stiu ceva legat de modificarea unui scuter?sau sunt dintraia ,,cat baga mah?fuge 200?daca nu fuge atat nu-l iau! Eu zic sa te mai gandesti si cum a zis si doctor mai rentabil e un 125cc so think again....

 

=)) =)) =)).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"arilia" asta a ta fictiva , stie de tine ?

ia sa-mi iau si eu un DNA dasta ,dus pana in panzele de cort .... ca suna prea ciumeg asa

 

 

hai copile ,bshhht la strand sa te balacesti prin nisip putin ca delirezi de la caldura

 

Ce spuneti...fac bine???

fac iu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"arilia" asta a ta fictiva , stie de tine ?

ia sa-mi iau si eu un DNA dasta ,dus pana in panzele de cort .... ca suna prea ciumeg asa

 

 

hai copile ,bshhht la strand sa te balacesti prin nisip putin ca delirezi de la caldura

 

 

fac iu

 

Lool...tot cu glume de la Jercalai ?!...

Looomeeee....gluma buna "dus pana in panzele de cort".... Deci stai in cort?! :laugh: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lool...tot cu glume de la Jercalai ?!...

Looomeeee....gluma buna "dus pana in panzele de cort".... Deci stai in cort?! :lol: :crack:

Nu te mai caca pe tine atata...daca te-ar fi dus mintea putin ti-ai fi dat seama de prostia ce vrei s-o faci!ca iti convine sau nu reverse ti-a zis-o bine!caldura nene ..caldura a innebunit lupu :laugh: :laugh: :lol:

Editat de Tomek
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Looomeeee....gluma buna "dus pana in panzele de cort".... Deci stai in cort?! :laugh: :crack:

Ce i-ai zis-o....

@reverse te-a facut de rusine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce i-ai zis-o....

@reverse te-a facut de rusine.

ph05 stelutza stelutza stelutza este parintele glumelor , nimeni nu se poate pune cu el .

 

ma duc sa-mi pun NOS pe motor ca au aflat mezinii de prin cartier si ca isi ia xTenuat , DNA speshial edishion si nu mai sunt idolu lor .... acum strigat toti pe strazi "vrem sa fim ca xTenuat , sa visam la un caccat"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...