Sari la conținut

Bujie Ngk


piticu888
 Share

Postări Recomandate

sal .. am un scuter aprilia sr50 street 2003 si vreau sa-mi cumpar o bujie ngk nu stiti cum ii zice la model ? pt scuteru meu sau se potriveste oricare?:-/ pls help me

cauta si tu manualul pe net......

 

"I have put in a CR7EIX plug and have used it for 5 minutes, to and from work. The previous plug was a CPR8E which I thought was a Z..7 type and hence the reason I bought the 7

 

My first impressions so far for the CR7EIX are these:

More responsive

Idles smoother / even

Quicker acceleration from standing start

Doesn't appear to bog down, then pick up from standing start

Exhaust sounds different (weird I know)"

 

De pe un forum strain........

http://www.adrenalin-pedstop.com/p/NGK-B10...T-BODY-859.aspx

 

www.scooter-attack.com si poti sa cauti acolo sa vezi ce model ti se potriveste.....

Editat de mania_vitezei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal .. am un scuter aprilia sr50 street 2003 si vreau sa-mi cumpar o bujie ngk nu stiti cum ii zice la model ? pt scuteru meu sau se potriveste oricare?:-/ pls help me

 

Si eu am schimbat bujia la scuter.Cred ca e la fel ca la al meu modelul. BPR7HS e cea originala.Dar vezi ca ar trebui sa scrie codul pe cea montata acum pe scuter,deci o scoti si mergi cu ea la magazin.

 

sal .. am un scuter aprilia sr50 street 2003 si vreau sa-mi cumpar o bujie ngk nu stiti cum ii zice la model ? pt scuteru meu sau se potriveste oricare?:-/ pls help me

 

Si eu am schimbat bujia la scuter.Cred ca e la fel ca la al meu modelul. BPR7HS e cea originala.Dar vezi ca ar trebui sa scrie codul pe cea montata acum pe scuter,deci o scoti si mergi cu ea la magazin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...