Sari la conținut

Piese Dnepr-donatie


cristi80
 Share

Postări Recomandate

asa, deoarece urmeaza sa daram cosmelia unde tin piesele, se doneaza ,numa prin ridicare,(nu ma deranjez pan la posta,poate mai iau si taca draq)nush exact ce am dar din ce stiu eu ar fi chiuloase(desfacute)cilindri,pistoane(unele chiar noi)vibrochene,pinioane de la grup(atas) si multe alte nimicuri. cine are nevoie de chestii mai mici asa(arcuri ,supape etc) sa intrebe, cand ma duc pe acolo ma uit.azi daca trec pe acolo ma mai uit sa vad ce draq o mai fi.

P.S-am nevoie de o roata de dnepr(pe bani, bere,alte piese,etc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu,nici nu am mai dato spre vanzare

 

ce am mai vazut azi-o pereche de coarne custom(inox de fi 22)un bloc motor din ala vechi(nu are serie stantata),un far complet,o maneta,cred ca ambreiaj, niste discuri de ambreiaj (nush starea),un rezervor latit (da ii cam nasol) un grup fara pinioane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa, deoarece urmeaza sa daram cosmelia unde tin piesele, se doneaza ,numa prin ridicare,(nu ma deranjez pan la posta,poate mai iau si taca draq)nush exact ce am dar din ce stiu eu ar fi chiuloase(desfacute)cilindri,pistoane(unele chiar noi)vibrochene,pinioane de la grup(atas) si multe alte nimicuri. cine are nevoie de chestii mai mici asa(arcuri ,supape etc) sa intrebe, cand ma duc pe acolo ma uit.azi daca trec pe acolo ma mai uit sa vad ce draq o mai fi.

P.S-am nevoie de o roata de dnepr(pe bani, bere,alte piese,etc)

Salut. Cum fac sa-ti trimit roata? Asfalt uscat numai sub roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Dark -Rider-82 se reintoarce intr-o noua prezentare....si acelasi continut...oare?

...acelasi stil aerisit...

...aceleasi poze extinse pe intreaga pagina...

...si binenteles , inconfundabilul Know-How .....

post-3884-1216994667_thumb.jpg

Editat de drobu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Cum fac sa-ti trimit roata? Asfalt uscat numai sub roti.

cum iti este mai comod,posta,curier,maxi taxi :disappointed: .sa imi spui cum facem cu plata.

p.s-in afara de drobu care va primi grupul de atas,mai sunt si alti doritori?e urgent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Cred ca am sa o trimit pe maxi-taxi, parca esti din Galati. Sint maxi care fac Constanta-Galati. Dar asta dupa ce ma intorc din "hoinareala". De costat nu va costa nimic, ai sa-i dai soferului "partea leului". si atit. Asfalt uscat numai sub roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...