Sari la conținut

Incepator... Sfaturi!


Postări Recomandate

De ceva timp in urma am un vecin care ma bate la cap ca vrea Yamaha XT, ori sa ii vand GSXR-ul lui ori sa il dau la schimb cu un XT, din vorba in vorba am cautat si eu sa vad cum dracu arata mobra aia, si.... am ajuns sa ma indragostesc!

 

Modelul care imi place este Yamaha XTX 660 , de prin 2005 dar supermoto!

 

acuma..... as vrea si eu sugesti, este potrivita pt mine? plusuri\minusuri? ce cade mai des la XT?

 

in mare parte sugestii...

 

 

 

va multumesc pt ajutor!

Editat de sil3nt_control
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ceva timp in urma am un vecin care ma bate la cap ca vrea Yamaha XT, ori sa ii vand GSXR-ul lui ori sa il dau la schimb cu un XT, din vorba in vorba am cautat si eu sa vad cum dracu arata mobra aia, si.... am ajuns sa ma indragostesc!

 

Modelul care imi place este Yamaha XTX 660 , de prin 2005 dar supermoto!

 

acuma..... as vrea si eu sugesti, este potrivita pt mine? plusuri\minusuri? ce cade mai des la XT?

 

in mare parte sugestii...

 

 

 

va multumesc pt ajutor!

 

Ca motor e foarte fiabil . am avut si xt 600 1995 si ttr 600 din 2000. acelasi motor pe care il fac de douazeci si ceva de ani. ca fiabilitate e de cinci stele. sa ai ngrija sa ii schimbi uleiul si nu vei avea in veci probleme. bine cel de 660 motorul e o evolutie a celui de 600 dar baza e aceeasi. deci daca iti place sau ti se potriveste poti sti doar tu. motorul e superOK

 

http://www.moto.it/pareri/pareri01.asp?pag...EIDMODELLO=4837

 

daca stii italiana citeste aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...