Sari la conținut

Accident N.grigorescu


F C A
 Share

Postări Recomandate

va salut ,tocmai cand ma intorceam de la mare ,intrand in buc,p bd n. grigorescu ,un scuter tavalit de un maxi taxi.2 masini d politie si f multa lume.deoarece nu eram cu masina mea nu am putut opri ,doar ca scuteru nu parea prea avariat .iar ceva ce mi s-a parut interesant ,faptu' ca ,casca era legata de codita de la scuter .sper totusi sa fii fost p capu scuteristului in mom accidentului.scuze doar cu atat va pot informa,dak voi stiti mai mult va rog sa completati.seara placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe langa accidentul meu daca treceai ai fi vazut casca pe sa, asta nu inseamna ca n-o purtam. Cat despre daunele scuterului, aparentele pot fi inselatoare (mai ales in privinta pilotului). Sa speram ca nu este nimic grav.

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe langa accidentul meu daca treceai ai fi vazut casca pe sa, asta nu inseamna ca n-o purtam. Cat despre daunele scuterului, aparentele pot fi inselatoare (mai ales in privinta pilotului). Sa speram ca nu este nimic grav.

Numai bine!

se poate,nu am zis ca nu purta casca :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu m-am inselat ,erau 2 echipaje de politie acolo,foarte multa lume "gura casca" si un scuter tavalit p jos si maxi-taxi pus pe avarii langa el .poate a fost un accident usor de nu a ajuns vestea prin cartier,sa speram

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...