Sari la conținut

Brasov


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

am fost si eu la afganistanu ala de la brasov si week-endul trecut am fost la Zetea linga Odorhei,super locatie si

super organizare.n-am vazut nici un motor de brasov,cred ca de rusine nici nu mai ies din casa.

ce tot spui tu acolo ????...daca te uitai bine eram chiar mai bine de 10 motoare la Zetea....aaa...poate nu stiai.... BV= Brasov

 

Am vazut io cateva moto de BV la Odorhei. Hai sa nu generalizam. Nu este de vina comunitatea moto din BV, nu sunt de vina motocicletele cu nr. de BV :P pt tentativa cam esuata de intrunire de la Prejmer. Io zic ca de vina e clasa politica din romania. :D

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

fratilor ca sa isi spele rusinea brasoveni baieti de la Cronstadt Bikers vor da un parti numai pt motociclisti la rasnov la cc20 km de brasov este pe drumu spre poiana brasov la chemping :kiss: :angry:

 

va asteptam sa veniti asfalt uscat

:kiss: :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor ca sa isi spele rusinea brasoveni baieti de la Cronstadt Bikers vor da un parti numai pt motociclisti la rasnov la cc20 km de brasov este pe drumu spre poiana brasov la chemping :kiss: :angry:

 

va asteptam sa veniti asfalt uscat

:kiss: :unsure:

 

doua chestii mon ami :

 

1. kronstadt bikers nu cronstadt

2. noi nu avem ce rusine sa spalam ca nu am avut nici o treaba cu chestia de la prejmer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor ca sa isi spele rusinea brasoveni baieti de la Cronstadt Bikers vor da un parti numai pt motociclisti la rasnov la cc20 km de brasov este pe drumu spre poiana brasov la chemping :kiss: :angry:

 

va asteptam sa veniti asfalt uscat

:kiss: :unsure:

e kronstadt bikers .nu incercam sa spalam nicio rusine pt ca nu ne facem responsabili de intrunirea de la Prejmer si nici nu incercam sa multumim pe cineva anume facand aceasta petrecere.o facem pt ca asa vrem si dorim sa iasa ceva la care sa sa simta bine toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor ca sa isi spele rusinea brasoveni baieti de la Cronstadt Bikers vor da un parti numai pt motociclisti la rasnov la cc20 km de brasov este pe drumu spre poiana brasov la chemping :D :rock:

 

va asteptam sa veniti asfalt uscat

:( :bounce:

 

 

1. ma zgarie pe retina scrisul tau ortografic. fa ceva in aceasta privinta !!!

(nu mai am ce da afara de la atata greata "analfabetistica", si sunt destui ce o imprastie pe aici)

2. vorbeste in numele tau, nu al altora.

3. saptamana viitoare o picatura, iar la anul sa "spermăm" mai mult ... \m/

4. no offence, pal !

Editat de dhamzea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...