Sari la conținut

Cumpar Kit Lampa Stop Pt Topcase Kappa 48


Postări Recomandate

sau cine imi poate face o schema electrica pt 4 leduri....cum le conectez...cu rezistente sau fara.....am nevoie de un electrician moto..care stie ce face...contracost bineinteles sau bere...sau aerografie....sau ....???? si accesorii gen crashbar si cric central pt v- strom 2004....multam fain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite aici o mica schema, sincer nu prea ma princep dar macar incerc sa ajut. Daca faci schema cum e desenata o sa mearga.

 

Daca vrei sa faci si stop pe frana, lucru ce nu mi se pare prea complicat, mai faci inca o data schema si plantezi led-urile de la stop pe frana intre led-urile de la pozitie, doar ca le alimentezi de la firul pt stop pe frana ...

 

 

 

Schema e cu 4 led-uri, dar mai poti adauga cam inca 4, le pui in continuare cum sunt si cele 4 puse deja ...

 

P.S. vezi ca led-urile se alimenteaza numai intr-un sens, +ul era parca piciorusul mai lung al ledului ... parca :kiss:

post-18053-1218141413_thumb.jpg

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau cine imi poate face o schema electrica pt 4 leduri....cum le conectez...cu rezistente sau fara.....am nevoie de un electrician moto..care stie ce face...contracost bineinteles sau bere...sau aerografie....sau ....???? si accesorii gen crashbar si cric central pt v- strom 2004....multam fain

 

 

Ba, tu te-ai tampit? :kiss: Vino cu geamantanul la mine intr-o seara si iti fac ce vrei, ce dracu.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, tu te-ai tampit? :cheers: Vino cu geamantanul la mine intr-o seara si iti fac ce vrei, ce dracu.... ;)

thunder ms mult de intentie ...ma duc la tuicarul meu...cica se pricepe ....nici macar nu-mi cunosc prietenii...de baute e timp...mereu......da` la dixi nu ma gandeam sa stie electrik :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...