Sari la conținut

Timisoara 10.08.2008 Str. Felix


suzuki75
 Share

Postări Recomandate

Bine ca nu au existat victime,dar acuma intrebarea e daca cel cu Aprilia avea asigurare pt a-l despagubi pe motociclist. :D

Si mai vrem sa ne vada ceilalti,dar noi nu ne vedem intre noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma nu am inteles care e vinovatul.Scuteristul? :D

Din descrierea politistului, nu rezulta nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma nu am inteles care e vinovatul.Scuteristul? :D

Din descrierea politistului, nu rezulta nimic...

Din ce au zis cei de la tembeliziune cel cu Aprilia a iesit de pe straduta laterala,deci i-a taiat fata baiatului cu Kawa(neacordare de prioritate) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am trecut pe acolo si am vazut urmele si chiar m-am gandit ce s-a intamplat si acum am aflat de aici si eu sunt de acord cu cele spuse mai sus ar trebui permis la mopedisti nu vreau sa fiu rau dar uite ce se intampla acolo sunt si masini parcate pe margine dar daca se uita mai bine nu cred ca nu ar fii observat motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am trecut pe acolo si am vazut urmele si chiar m-am gandit ce s-a intamplat si acum am aflat de aici si eu sunt de acord cu cele spuse mai sus ar trebui permis la mopedisti nu vreau sa fiu rau dar uite ce se intampla acolo sunt si masini parcate pe margine dar daca se uita mai bine nu cred ca nu ar fii observat motocicleta.

Tu vrei sa te pui rau cu raisarii care nu opresc total pentru asigurare? :D

Serios vorbind,chiar si cu tobe stoc se aude cand trece un Kawasaki prin zona,deci cred ca pur si simplu l-a cam durut in pwla de ceilalti,desi el era cel care putea iesi mult mai sifonat din accident,mai ales daca in locul motorului era o masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...