Sari la conținut

Etz 250


Gremlins
 Share

Postări Recomandate

tine oare cadrul daca-i adaptez un cadru de atas de jupiter cu portbagaj in loc de barca?post-13593-1218645376_thumb.jpg

oare astea au ceva modificari contructive?post-13593-1218645404_thumb.jpg

251 e dif de 250 la cadru?

post-13593-1218645445_thumb.jpg

Daca motocicleta are prinderi pentru ataj poti sa pui ce ataj vrei daca n-are nu risca sa pui.

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-are prinderi,dar am putea adapta astfel? are cineva alta idee?post-13593-1218646880_thumb.jpg

Poti sa pui dar nu stiu daca va rezista ca atasul solicita mult cadrul si cele proiectate pentru atas se mai rup.

 

Poti sa pui dar nu stiu daca va rezista ca atasul solicita mult cadrul si cele proiectate pentru atas se mai rup.

Unde mai pui ca trebe sa schimbi si pinionul din spate s-au din fata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze, dar trebuie sa se inteleaga bine intrebarea ; la un atas 70% din greutate daca nu mai mult e barca+aripa

cadru-l ridic pe sus cu tot cu roata ; eventual pun un portbagaj auto de plastic tip cutie aerodinamica

Editat de Gremlins
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze, dar trebuie sa se inteleaga bine intrebarea ; la un atas 70% din greutate daca nu mai mult e barca+aripa

cadru-l ridic pe sus cu tot cu roata ; eventual pun un portbagaj auto de plastic tip cutie aerodinamica

Am inteles bine dar tot 3 roti are si daca este usor va fi mai greu de rulat vei avea probleme in curba insa nu te lamuresc sa renunti poti incerca insa ar trebui consolidat sasiul care la ETZ este cam slabut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era sa-mi vie in cap atasu si la dnepr si la ij, deacuma stiu viteza in functie de moto si de greutate, ma obisnuiesc eu; cum consolidat? da alea din poze?

N-am facut nu stiu dar la solo solicitarile sunt doar pe verticala pe cand la ataj apar si pe orizontala cauta schema cadrului de ETZ si ne gandim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...