Sari la conținut

Plecare La Mare


stamin
 Share

Postări Recomandate

Plecam Vineri 15.08.2008 spre Vama Veche in jurul orei 17, nu putem sa plecam mai devreme din cauza serviciului, daca cineva vrea sa ne insoteasca pana la mare sau nu vrea sa mearga singur pe autostrada, este bine venit.

Noi suntem doi cu BMW-uri si niste prieteni intr-o masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, eu sunt hotarat, am cort, sac si slipi dupa mine, deci tot ce-mi trebuie si dupa job o tai spre mare si eu. Plec in jur de 4 de pe la Victoriei si sper sa ne gasim pe drum. Oricum, de la cernavoda eu fac stanga, ies spre capidava, ca merg la Vadu, nu in vama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecam Vineri 15.08.2008 spre Vama Veche in jurul orei 17, nu putem sa plecam mai devreme din cauza serviciului, daca cineva vrea sa ne insoteasca pana la mare sau nu vrea sa mearga singur pe autostrada, este bine venit.

Noi suntem doi cu BMW-uri si niste prieteni intr-o masina.

 

Fain asa, vin si eu in vama dar eu plek din valcea abia p la 19:30 seara, din pakate nu pot mai repede, poate ne vedem pe acolo ps. am nr de b ;) b 66 rfs :cheers: drum bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moshulik daca pleci la 4 o sa ai ceva avans ..anyway poate reusim sa ne vedem la nicolae grigorescu si pergem imreuna pana la Cernavoda ;)

 

rookie22 ne vedem in vama sa ciocnim doua beri :cheers:

Editat de stamin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...