Sari la conținut

Costume Piele-viteza


oresti m h
 Share

Postări Recomandate

Oameni buni, vitezomani, azi am ajuns la Yamaha-Titulescu. Am deschis acest topic pt cei care agreaza costumele de 'curse', 1 piece, 2 piece. Acolo am probat cateva costume IXS, nu pt ca am neaparata nevoie de asa ceva ci pt ca am vazut cateva modele incredibil de atragatoare la 250 Euro. Mi sau parut f ieftine, din pacate nu am gasit masura mea. Cei care va ganditi a va face un cadou de craciun, va asigur ca merita sa aruncati o privire. Mai sunt vreo 7-8 buc. ......................................Nu incerc sa fac reclama IXS'ului, ma gandeam doar ca merita sa stiti pt. ca mi sau parut f ieftine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar vreau sa fac reclama la IXS :) desi nu am nici o treaba cu baieti de la Yamaha Titulescu !

 

Tzoalele de piele IXS sunt chiar la cel mai bun rap super calitate / pret acceptabil - am o geaca Monaco si bracinari Pacer .... mai m-ar coafa si geva pe baza de gore-tex de la ei!

 

 

PS (SI) Pe aceasta cale tin sa le aduc aminte ca am facut o comanda acum 2 luni fix :P ... hai ca se poate :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Bai baieti costume RACE la 250 EURO??

Hai sa fim seriosi !!

Luati si voi cataloagele si vedeti nu puneti botu la culori tipatoare .

Calitatea nu e IEFTINA un costum ADEVARAT RACE e de la 600 de euro in sus si merge mult in sus restu sunt povesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e. Pt cei interesati putem aduce Kushitani la 3000euro. Cand cazi cu el se zgarie mai frumos. Intradevar, Dainese este cea mai recunoscuta firma in domeniu pt calitatea produselor sale, dar din pacate nu toata lumea in romania are posibilitatea de a arunca 1200euro pe un combinezon. Parerea mea este, pt cei interesati, sa va duceti sa vedeti acele combinezoane IXS, intradevar la 260Euro INAINTE DE A VA DA CU PAREREA. Eu am trecut prin multe combinezoane Inclusiv Kushitani,Fieldsheer,Spike si altele si va asigur ca acelea despre care vorbesc merita toti banii. Am cumparat si Dainese la 300$ nou nout de la DAINESE USA,CA costum de 2000$ facut la comanda care intamplator a fost refuzat de pilot deoarece nu incapea in el PERFECT. Asta nu inseamna ca nu era de calitate, ci doar un GOOD DEAL. Se pare ca unii mai au multe de invatat...sa nui grabim...efortul poate fi prea mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e. Pt cei interesati putem aduce Kushitani la 3000euro. Cand cazi cu el se zgarie mai frumos.  Intradevar, Dainese este cea mai recunoscuta firma in domeniu pt calitatea produselor sale, dar din pacate nu toata lumea in romania are posibilitatea de a arunca 1200euro pe un combinezon. Parerea mea este, pt cei interesati, sa va duceti sa vedeti acele combinezoane IXS, intradevar la 260Euro INAINTE DE A VA DA CU PAREREA. Eu am trecut prin multe combinezoane Inclusiv Kushitani,Fieldsheer,Spike si altele si va asigur ca acelea despre care vorbesc merita toti banii. Am cumparat si Dainese la 300$ nou nout de la DAINESE USA,CA costum de 2000$ facut la comanda care intamplator a fost refuzat de pilot deoarece nu incapea in el PERFECT. Asta nu inseamna ca nu era de calitate, ci doar un GOOD DEAL. Se pare ca unii mai au multe de invatat...sa nui grabim...efortul poate fi prea mare.

Nu contest ca esti un cunoscator da eu stiu cine le aduce si stiu si ce aduce....

Am avut si eu costum de la Cristian si era daca tot esti cunoscator OST WAHRE adica marfa pentru est de unde devine si pretul Calitatii......S-a descusut in 2 luni si la alt prieten cand a cazut i-au iesit genunchii prin piele ca era coapta asa ca prefer sa dau un ban pe ceva ce merita......

 

No ofence

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Andrei.. Stiu ce vrei sa spui, si stiu si despre 'problema' din sibiu. Chestia e ca eu intamplator sunt prieten cu acest 'importator', dar nu are nici o legatura cu faptul ca anunt acesti oameni de ce axista la vanzare. Parerea mea esta ca aceste combinezoane fac banii ceruti....eu unul am mai avut ixs si nu am avut probleme, nu inseamna ca daca o persoana a avut o experienta mai nefericita, trebuie sa catalogam. Mie unul, daca un lucru mi se pare ok...spun asa. Daca tu aduci altceva decat ixs, si e de calitate si face banii...te rog ,credema, ii fac produsului respectiv reclama meritata. Sunt motociclisti care nu isi permit costume scupe CHIAR daca sunt firme renumite. Titlul topicului acesta este calitate-pret, in care aceste combinezoane "isi fac datoria"....and no offense taken. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Andrei.. Stiu ce vrei sa spui, si stiu si despre 'problema' din sibiu. Chestia e ca eu intamplator sunt prieten cu acest 'importator', dar nu are nici o legatura cu faptul ca anunt acesti oameni de ce axista la vanzare. Parerea mea esta ca aceste combinezoane fac banii ceruti....eu unul am mai avut ixs si nu am avut probleme, nu inseamna ca daca o persoana a avut o experienta mai nefericita, trebuie sa catalogam. Mie unul, daca un lucru mi se pare ok...spun asa. Daca tu aduci altceva decat ixs, si e de calitate si face banii...te rog ,credema, ii fac produsului respectiv reclama meritata. Sunt motociclisti care nu isi permit costume scupe CHIAR daca sunt firme renumite. Titlul topicului acesta este calitate-pret, in care aceste combinezoane "isi fac datoria"....and no offense taken. :P

OK da de la a fi ieftin si a fi RACING e cale lunga nu?

Eu nu am nimic cu IXS e o firma buna atata rimp cat este ceea ce trebuie sa fie stii tu mai bine la ce ma refer....

Iar cu 2 a problema timpul o sa te convinga si pe tine cum ne-a convins si pe noi de "problema" de la sibiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...