Sari la conținut

Poze Intrunire Mmc Simleul Silvaniei


Postări Recomandate

succes:D

ms ms :P

 

bravo baieti ...frumoasa intalnirea, tineti-o tot asa! poate data urmatoare sa ajung si eu la ea !

 

Multumim si la anu speram sa te avem si pe tine alaturi,dar pana atunci ride safe. :scratch:

imi cer scuze ca deviez de la subiect dar nu aveti vreun link cu accidentul din Poarta Salajului cu baiatul din gherla care a murit lovit de o duba(mia fost prieten venea spre intrunirea MMC sa ne intalnim:(( )

Pacat de el si sincer ne pare rau ca nu am avut detalii concrete despre el am fi vrut sa mergem mai multi sa ii ducem o coroana la inmormantare.Alti ziceau ca e din Turda,alti ca e din Gherla nu am gasit un amic care sa ne spuna exact de unde este si cum sa ajungem la funerarii.Sa ii fie tarana usoara. :) :unsure:

Aici linku de pe Tv Zalau: http://www.zalautv.ro/video/social/motociclist-decedat.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Scriu si eu dupa o saptamana de stat la pat si mers la medici :kiss:.Sincer va spun nu prea am avut parte de aceasta intrunire am luat o tranta pe soseaua de pe langa intrarea pe drumul spre intrunirea MMC datorita drumului prost am intrat in voblaj nu o data ci de doua ori(din al doilea nu am mai putut iesi)cand am intrat in primul voblaj aveam vreo 90 poate mai putin iar in al doilea mult mai putin din cate meam dat seama dupa pagubele facute la motocicleta probabil si santul a salvato un pic:D.Dar nu ma mira caci cum am ajuns acolo o tipa de abea statea in picioare afland pe urma ca si ea cazuse dc nu stiu.iar duminica cica a mai intrat unul in sant dar nu a fost grav.sper ca pana la anu sa se faca drumul acela ca e groaznic 4accidente moto in 3 zile

 

 

:goodposting:)) Fi sigur ca nu de beata abea umblam :agree:). Cazusem si noi cu motoru ca oamenii seriosi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sa se spanzure?de ce? :)

acum in mod normal ar trebui sa te spanzuri.....

 

 

;)

acum in mod normal ar trebui sa te spanzuri.....

 

 

;) da tot esti frumos mancate-as

Cu mici incidente dar ok. Am ajuns cu bine acasa baieti. Merci mult de ingrijiri. Intalnire de nota 10 ? nu e prea mica nota asta. super tare.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
:blbl: Nu cumva tu esti cel care si-a pierdut cizmele la piscina?

 

 

 

;) Salutare !

Amu am gasit topicu asta ! Ios cu cizmele pierdute ;) .N-am apucat sa va multumesc (treaz) so : Multumesc de ajutor ... si in gasirea cortului , si pentru tzuica sau palinca (o fo traznet ).

Ne vedem la anu !

 

P.S. Piscina e bine ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Salutare !

Amu am gasit topicu asta ! Ios cu cizmele pierdute :lol: .N-am apucat sa va multumesc (treaz) so : Multumesc de ajutor ... si in gasirea cortului , si pentru tzuica sau palinca (o fo traznet ).

Ne vedem la anu !

 

P.S. Piscina e bine ?

No problem bine ca esti bine cat despre cizme fi sigur ca nu te lasam sa mergi descult acasa :lol: Piscina e bine te asteapta si la anu :( Deci sa ne auzim sanatosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Salutare !

Amu am gasit topicu asta ! Ios cu cizmele pierdute :lol: .N-am apucat sa va multumesc (treaz) so : Multumesc de ajutor ... si in gasirea cortului , si pentru tzuica sau palinca (o fo traznet ).

Ne vedem la anu !

 

P.S. Piscina e bine ?

No problem bine ca esti bine cat despre cizme fi sigur ca nu te lasam sa mergi descult acasa :lol: Piscina e bine te asteapta si la anu :( Deci sa ne auzim sanatosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Salutare !

Amu am gasit topicu asta ! Ios cu cizmele pierdute :) .N-am apucat sa va multumesc (treaz) so : Multumesc de ajutor ... si in gasirea cortului , si pentru tzuica sau palinca (o fo traznet ).

Ne vedem la anu !

 

P.S. Piscina e bine ?

da ma e bine. la anu i scot dopu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In topul preferintelor mele intrunirile moto de la CJ mi-au placut intotdeauna, dar si la Simleul Silvaniei a fost neasteptat de fain. Tinand cont ca si taxa de intrare a fost mai mica decat la CJ o cataloghez ca pe cea mai reusita intrunire de anu asta la care am participat eu. Nota 11! :laugh:

post-19308-1225567467_thumb.jpg

post-19308-1225567484_thumb.jpg

post-19308-1225567512_thumb.jpg

post-19308-1225567527_thumb.jpg

post-19308-1225567551_thumb.jpg

post-19308-1225567560_thumb.jpg

post-19308-1225567576_thumb.jpg

post-19308-1225567584_thumb.jpg

post-19308-1225567595_thumb.jpg

post-19308-1225567609_thumb.jpg

post-19308-1225567617_thumb.jpg

post-19308-1225567627_thumb.jpg

post-19308-1225567634_thumb.jpg

post-19308-1225567640_thumb.jpg

post-19308-1225567647_thumb.jpg

post-19308-1225567656_thumb.jpg

post-19308-1225567664_thumb.jpg

post-19308-1225567672_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
In topul preferintelor mele intrunirile moto de la CJ mi-au placut intotdeauna, dar si la Simleul Silvaniei a fost neasteptat de fain. Tinand cont ca si taxa de intrare a fost mai mica decat la CJ o cataloghez ca pe cea mai reusita intrunire de anu asta la care am participat eu. Nota 11! :P

Fiecare intrunire are ceva special si ne bucura faptu ca ti-a placut si la noi.Asfalt uscat, te asteptam si la anu sa speram cel putin in acelasi ton de buna dispozitie.Asfalt uscat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...