Sari la conținut

Accident La Unirii - Aproape De Statia Lui 32


sangre
 Share

Postări Recomandate

Acum o ora am trecut pe la Unirii si la fantani acolo aproape de rondul tramvaiului 32 un baiat cu motoru este lovit de o tanti care de pe banda a 2-a afacut stanga si nu s-a asigurat..

 

Am oprit acolo (mai erau vreo 3-4 baieti) si motociclistul nu era grav daor cateva zgarieturi...A plecat cu SMURD-ul...

Politistii foarte OK parerea mea...i-a luat lu aia talonul si permisul si a dus-o la sectie din cate am inteles...

 

Motorul era destul de sifonat...curgea uleiul si linchdul de racire din el

Editat de sangre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost martor la accident ! mergeam la 10 m in spatele bikerului! viteza nu a fost mare 30- 40 la impact! doamna a tras brusc stanga! bikerul a zburat prin aer ceva metri impins mai mult de masina! cucoana cu JEEP imediat a " agatzat " un martor pensionar care spunea sus si tare ca bikerul avea 100 km/h!

 

politie, salvarea ( camin 10 minute) bikerul acuza dureri la mana, picior drept! au mai oprit ceva bikeri care au facut poze! motorul :carena dreapt capac ambreiaj...nimik, grav

 

avei grija.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost martor la accident ! mergeam la 10 m in spatele bikerului! viteza nu a fost mare 30- 40 la impact! doamna a tras brusc stanga! bikerul a zburat prin aer ceva metri impins mai mult de masina! cucoana cu JEEP imediat a " agatzat " un martor pensionar care spunea sus si tare ca bikerul avea 100 km/h!

 

politie, salvarea ( camin 10 minute) bikerul acuza dureri la mana, picior drept! au mai oprit ceva bikeri care au facut poze! motorul :carena dreapt capac ambreiaj...nimik, grav

 

avei grija.

UITE SI CATEVA POZE

post-34788-1220804596_thumb.jpg

post-34788-1220804611_thumb.jpg

post-34788-1220804620_thumb.jpg

post-34788-1220804639_thumb.jpg

post-34788-1220804657_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...