Sari la conținut

Caut consumabile Suzuki Bandit


Alveola
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

Vin si eu cu o rugaminte mare pentru cei cu modele asemanatoare. O prietena are un Suzuki GSF 250 din 1990 si trebuie sa schimbe la ea cam tot ce inseamna consumabile, mai putin cauciucuri si lant. Adica are nevoie de fise, filtre (benzina, ulei, aer), eventual placute. Problema ei este ca in Iasi a intrebat la dealeri si aia spun ca nu au auzit niciodata de modelul ei de motocicleta si ca nu au asemenea consumabile in stoc si nici nu se pot aduce. Ea m-a rugat pe mine sa ma interesez in Bucuresti, dar eu nu prea stiu unde sunt magazinele, si chiar daca am adresa imi este greu sa gasesc unul (nici timp nu prea am).

Rugamintea mea maaare este ca posesorii de Suzuki (si nu numai) care stiu de unde si la ce preturi pot procura cele necesare, sa posteze aici ce stiu.

Ganditi-va ca ajutati fata :crack: :wink: :crack:

 

 

 

Multam' fain

:moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare!

Vin si eu cu o rugaminte mare pentru cei cu modele asemanatoare. O prietena are un Suzuki GSF 250 din 1990 si trebuie sa schimbe la ea cam tot ce inseamna consumabile, mai putin cauciucuri si lant. Adica are nevoie de fise, filtre (benzina, ulei, aer), eventual placute. Problema ei este ca in Iasi a intrebat la dealeri si aia spun ca nu au auzit niciodata de modelul ei de motocicleta si ca nu au asemenea consumabile in stoc si nici nu se pot aduce. Ea m-a rugat pe mine sa ma interesez in Bucuresti, dar eu nu prea stiu unde sunt magazinele, si chiar daca am adresa imi este greu sa gasesc unul (nici timp nu prea am).

Rugamintea mea maaare este ca posesorii de Suzuki (si nu numai) care stiu de unde si la ce preturi pot procura cele necesare, sa posteze aici ce stiu.

Ganditi-va ca ajutati fata :banana: :) :cheers:

Multam' fain

:D

 

 

Salut!

Nici la mine nu apare GSF ci GSX 250. O fi motorul la fel, doar carena schimbata? Eu cred ca da.

 

Daca este asa, pot sa-ti dau codurile la filtre, sau pot sa-i trimit direct.

Uite, la CHAMPION apare, cod: X307, pret cu TVA 170.000 lei. ASta e filtru de ulei, iar filtru de aer nu fac cei de la Champion.

 

Trimite-mi un mail la adresa office@motortuning.ro daca pot sa te ajut cu ceva.

 

Bafta multa!

Sandor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Multumiri pentru bunele intentii. Din pacate n-am reusit sa gasesc consumabilele pana acum. Motocicleta este Un Bandit de 250, GSF din 1990 care din din pacate nu apare in cataloage. :cheers: Trebuie sa recunosc ca inca nu am reusit sa iau codurile de pe filtre. Nu stiu daca se potrivesc cele de la GSX, da' sincer, nu cred. O sa-ti scriu pe adresa data.

Multa bafta si plimbari cat mai placute!

mirela

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta la suzuki la B&S motors din bucuresti ca s-ar putea sa gasesti

 

bafta

 

Am cautat si la cei de la B&S si n-am gasit :cheers: . Au ceva dar pentru modelele de dupa 2000 si nu stiu daca sunt compatibile cu al meu care e din 1990. Mai caut...Multumesc pentru sugestie.

mirela

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...