Sari la conținut

Accident Scuter Coloana Rupta


sebosu
 Share

Postări Recomandate

Accidentul s-a produs in Cugir una cu o conserva cu fiusu in masina cand a depasit scuteristu l-a acrosat si l-a trantit

Mopedistu avea casca si cred ca si ceva echipament

Fractura de coloana si in rest nimic nici o zgarietura nimic

Alta femeie la volan ( nu sunt rau dar......)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh m-am linistit daca nu are nici o zgarietura nimic, in rest nimic, doar fractura de coloana. . pfffffffffff. .

 

sebosule, tu stii cam ce inseamna o fractura de coloana?! Asa, de curiozitate. . .sigur ca stii, atunci ce draq mai pomenesti de lipsa zgarieturilor? Astea sunt angoasele tale pe motor? Zgarieturile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu faceam aluzie la faptul inexplicabil cum de si-a rupt coloana si altceva nu are nimic ca inafara de coloana nu putea sa aiba ceva mai grav dar na tu daca ai citit pe fuga te inteleg si oricum asta ii un topic ''de facut misto de cei care deschid topicuri noi''ca mai ales in ultima vreme ori dam cu R.I.P. ori cu sanatate maxima :D (pt curiozitatea ta sunt medic cred ca stiu mai multe decat tine despre o coloana ).Orice ar fii nu este momentul si locul sa ne facem reprosuri pe forum, beleaua ii la omu asta ca a ramas paralizat nu daca stiu eu ce inseamna o coloana fracturata.

Editat de sebosu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...