Sari la conținut

Toba Sport Gianneli


korectu
 Share

Postări Recomandate

IEeee Âşlapi rullz . Multumim,talentule.

Fa o poza mai de aproape sa vad si eu Âşlapii tai.

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mahaiand: Ce topic sa strici?

slapi racing:Cum ar fi sa facem totii cate'n topic cand vrem sa vindem ceva,sectiunea asta a forumului ar arata ca Bursa.

 

Considera postul meu un up,poate ca intelegi daca il citeste de 2-3 ori,oare? :rolleyes:

 

acum intelegi mihaiand? :cheers:

Editat de sunnyboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce topic sa strici?

Cum ar fi sa facem totii cate'n topic cand vrem sa vindem ceva,sectiunea asta a forumului ar arata ca Bursa.

 

Considera postul meu un up,poate ca intelegi daca il citeste de 2-3 ori,oare? :rolleyes:

Eu sa il inteleg :cheers: ?

 

Pana la urma fiecare face ce vrea , oricum sectiunea asta ... e cam a nimanui .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da are deosebit aeroxu de piaggio ? ..piaggio scoate mai multe gaze sau ce ? .. si sunnyboy , daca postam in alt loc faceati scandal , ca vorba aia intotdeauna eu is de vina , daca am gresit cu ceva mutati topicu sau ca sa fiti toti fericiti stergeti`l :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da are deosebit aeroxu de piaggio ? ..piaggio scoate mai multe gaze sau ce ? .. si sunnyboy , daca postam in alt loc faceati scandal , ca vorba aia intotdeauna eu is de vina , daca am gresit cu ceva mutati topicu sau ca sa fiti toti fericiti stergeti`l :rolleyes:

 

Ma esti prost?aerox-ul are motor minarelli,sr-ul tau motor piaggio..e vorba de alta prindere...deci:NU MERGE..

si nu mai pune poze stuntriding :cheers:) ca nu ne impresionezi...incearca cu bicicleta,nu-i de tine scuterul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...