Sari la conținut

Supermotard Club


Vizitator FOXXkid
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 500
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

acum am scapat de la munca si ma duc acasa sa fac un dush si sa ma imbrac daca e o sa te sun daca nu scrii nimic pe forum ne vedem la romana...pot sa schimb acolo niste dolari? am inteles de la cineva ca este acolo un exchange non stop?

 

mai jos la inter excange non stop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia m-am dat jos de pe motor si as vrea sa ma dau iar... sper ca azi la 8 sa ne dam ADI rau de tot (ori prin verdi) ori daca nu mergem unde ai zis tu ca ai gasit ferma aia parasita..;) trebuie sa ne dam la greu :blbl:) sa ajung ca un porc acasa ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci la 8 esti acolo ... ca poate veneam prea devreme...:blbl: hai ca plec si eu din casa in juma de ora atunci ne vedem acolo ...alti doritori de distractie va asteptam nu muscam ;) (decat din gaz) ;))

 

Frumos nene ieri seara ...greu de, descris fara poze locurile prin care am mers...am fost 3 speram ca la urmatoarele iesiri sa fim mai multi de 4 sau 5

deja am info pt locuri super ...trebuie vizitat si vazut mai intai oricum la mai mare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt cateva poze cu mobra mea la sectiunea poze din verdi ieri la 12 noaptea ;) dar locurile alea parasite de care iti ziceam ...nu avem poze cu ele dar a fost super ...daca e pe viitor mergem sa vedem niste hale parasite :blbl: poate apucam sa facem si niste poze. Pe viitor ma gandeam si de un suport pe ghidon pt o camera ceva sa si filmam pe unde mergem ;)

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu inca sunt la munca inca daca fac rost de bani pt gaz vin si eu ;) te sun adi si vb daca e cand scap

Uite-te mai sus la motive ! :blbl:

 

Daca ar fi sa petrec ,mai mult pe motociclism.ro decat pe motor,mi-as lua bicicleta.

La iarna,cand multi vor sta la "gura sobei"-vba vine sau cu m,la mine roata inc-o sa se-nvarta prin zapada...

Asta seara ma duc in padure la locul unde cei de la husabesg au facut un mini traseu de sarituri.

Termin ceaiul,sa ma-ncalzesc si pe la 10 o intindem eu si cu Razvan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai super moto? daca ai ..deja esti nebun :lol: daca nu il folosesti pt ce este construit ...atunci ...scuterul consuma mai putin si e mai sigur :(

 

 

Nu cred ca este cineva care si-a cumparat super moto fara sa aiba un gram de nebunie in cap ...( O viata avem si pe aia sa o dormim) :(

 

lasa ca o sa iti placa daca vi cu noi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca nu e problema....daca ai echipament nu ai ce sa pataesti...eu mi-am facut botezu ...a venit motoru la cadere pe picioru meu ...no problem am avut cizme nici nu am simtit ...am vazut acasa :lol:) in copaci sa nu te infigi...trebuie sa vi cu noi unde am fost ieri ...nu am vazut in viata mea gauri facute asa mari si apoi rampe si tot asa ... am avut si pasager la sarituri! te caci pe tine de ras nu asa ... nu ai ce pierde ..:( urmeaza sa mai cautam locuri parasite...sa ne dam ca nebunii intre timp mai caut si niste locuri sa exersez wheelee si stopiul :lol: asa le perfectionezi ;) oricum in padure daca mergi cu 40 -50 km pe ora intre copaci ...iti sta inima in loc...si la cate de brutale sunt super moto ...iti dau o senzatie de nedescris! cu acceleratiile atat de brutale ...ajungi instant la viteze f mari si pui picioru pe jos sa iei virajurile eventual niste powerslideuri ....(NU O SA MA MAI INTORC VRE-ODATA LA SPORTIVE) :(

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...