Sari la conținut

Supermotard Club


Vizitator FOXXkid
 Share

Postări Recomandate

mie mi-e frica frate ca o sa ma sparg in figuri :laugh: si sunt eu mai retras asa de fel :)

 

asta am observat nu ai iesit niciodata cu noi si nici nu stiu daca o sa iesi pt ca doar citesti :laugh: a patit ce ktm-ul macar sa stim si noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

poate azi

 

 

sa vedem sa nu faci ca mine cand zic ca vin in 10 minute si ajung in 30 :) eu nu vreau sa zic o ora sa nu ma injure lumea eu sunt scurt si la obiect AZI IES CU MOTO CAND SCAP DE LA MUNCA deloc mai tarziu :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dau eu tonul in seara asta :

ora 21:30-22:00 la mec la romana e bine ?

 

din punctul meu de vedere e super bine...daca nu se trage fibra azi ceea ce sper sa nu eu sunt sigur acolo! cum termin la job te sun si iti spun sau postez pe forum dinainte sa se stie ca vin

 

 

 

deci darko u got de info ne vedem acolo. Tu pe unde stai? sa stim poate ne intalnim pe drum

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e 1n plan ceva 1nteresant as venii si eu.

 

PS: prin zona baneasa sta careva??

 

 

pe unde hoinarim noi cand ne strangem mereu este interesant, crede-ma nu ai ce pierde vin-o cu noi azi ca nu ai nimic de pierdut si vezi daca iti place ce facem si pe unde mergem

 

maine de dim mergem la locul nostru da? dani a zis ca aduce pozaru ...si ne tragem in cate-o poza sus :laugh: si distractie sa fie

 

 

 

cine intra pe topic si vrea sa vina ...azi la 21:30 sau 22:00 la mecul de la roamana intalnirea da-ti un pm ceva pt nr telefon daca ajuta ...si asta ramane locul de intalnire

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

diseara la mac 21:30----22:00

maine dimineata padure

la pranz amckart....eu doar vizionare deoarece nu am bani sa ma dau:D

duminica bautura:))

 

 

 

eu sunt ok cu programul ...azi 9juma 10 mec ...maine de dim pe la 10 padure ...dupa masa la munca nu ajung la amkart ....duminica antrenamnet wheelee si alea alea dupa care mai pe seara bautura...(nu ar strica sa o dam in bautura mai multi eu mai am ceva vin care se baga? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ASA BAIETII! USOR USOR SPARGEM GHEATA :) PRESIMT CA O SA URMEZE MULTE POZE CA AIA SEZONUL CARE VINE SI NU CATE 1 CI IN GRUP PE O ROATA :D :laugh:

 

 

ASTEPT CU MARE INTERES FILMELE CE SE VOR FACE MAINE LA PADURE "METAL MULISHA" DANY!!! :D :laugh:

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cineva care are rau de inaltime la sarituri ?

va astept la 22:00 la romana la mec !

 

 

 

si maine dimineata pentru cine vrea sa vina . ..ne vedem la ora 9 30 tot la mec la romana ....ca sa mergem la sarituri in padure :laugh:

s-apoi pe la un 12 pe amk :) ?

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cineva care are rau de inaltime la sarituri ?

si maine dimineata pentru cine vrea sa vina . ..ne vedem la ora 9 30 tot la mec la romana ....ca sa mergem la sarituri in padure :laugh:

 

Sa faceti niste poze, ca sa vada si ochiul meu cum sariti

cam 3m inaltime si 10 lungime
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...