Sari la conținut

Nu Mai Trage ......nu Mai I-a Viteza :(


gabitza1
 Share

Postări Recomandate

salut !! DACA PUTETI SA MA AJUTATI SI PE MINE CA NU PREA ma pricep la reparat................nu mai trage deloc in nici o viteza.....nu mai are forta..........sa fie de la bujie sau ....habar n-am.................... :baldy:

244243[/snapback]

si eu am avut aceeasi problema...DISCURILE de AMBREIAJ...ia contact cu dual motors sau united motors si schimba-le impreuna cu uleiul de cutie si sa vezi ce o sa fuga ......cost 50 euri fara manopera :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auziti si voi ce am patit.................:cheers:) s-a rupt cablul de la acceleratie........si sigur deaia nu tragea cu toata forta pt ca era ff slabit cablul:(tragea pana la 5-6000 turatii) ..........................de unde iau si eu un cablu pt rs ..........si unde as putea sa-l montez???????????????:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auziti si voi ce am patit.................:cheers:)  s-a rupt cablul de la acceleratie........si sigur deaia nu tragea cu toata forta pt ca era ff slabit  cablul:(tragea pana la 5-6000 turatii)  ..........................de unde iau si eu un cablu pt rs ..........si unde as putea sa-l montez???????????????:baldy:

244764[/snapback]

De la alt rs normal. Numai sa nu fie si proprietarul pe faza. Te ajut eu cu cea mai mare placere. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU ZIC SA O FACI SI SO DAI SI SATI IEI O JAPONEZA ,SUNT MAI FIABILE ACUM FACI CUM CREZI DAR ASTA ESTE

:cheers:

SPER SA ITI REZOLVI PROBLEMA

244831[/snapback]

eu zic ca asta nu e motiv s-o vinzi sa iti iei japoneza,si la alea se mai rupe un cablu si se mai uzeaza placutele de ambreaj.Depinde cu schimba vitezele,sau poate ca ii patineaza ambreajul de aceea s-au uzat.Intai trebuie vazut de ce s-au uzat,si cablul de acceleratie poate il forteaza mai mult decat trebuie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...