Sari la conținut

Sistem Prindere Sea Pasager


airman
 Share

Postări Recomandate

Salutare, am un cbr 600 f4i sport 2001. Acum o luna am schimbat cadru de care se prinde codita cu cele 2 sei si nu mai stiu cum se prinde piesa din poza pentru a fixa seaua pasager sa se incuie. Cred ca imi lipseste o piesa (am acel cablu care trage piesa din poza si acea piesa din aluminiu prinsa intr-un surub care acopera mecanismul)

Are cineva idee daca imi lipseste ceva (ce anume?) sau cum se prinde ?

Multumesc.

post-11407-1223372082_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma, a mea e mult mai frumoasa :rock: Tot F4i e si asta, dar sunt poze de pe un site din State unde te invata cum sa modifici saua din banana in split seat :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma, a mea e mult mai frumoasa :rock: Tot F4i e si asta, dar sunt poze de pe un site din State unde te invata cum sa modifici saua din banana in split seat :blbl:

 

Credeam k este a ta ca am vazut acel power commander si credeam ca stii sa-l instalezi. Am si eu unu prin garaj dar nu am gasit nicio 'mapa' pt leo vinceu meu. :rock:

Mersi pt poze, am vazut ce imi lipseste, camasea aia unde intra piesa din poza mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma, a mea e mult mai frumoasa :rock: Tot F4i e si asta, dar sunt poze de pe un site din State unde te invata cum sa modifici saua din banana in split seat :blbl:

 

da ce are shaua banana ? :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce are shaua banana ? ;)

 

Chestie de gust, practic e aceiasi pozitie, unii vor banana altii split seat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauta userul sinner, el le stie pe astea cu PC ;)

 

Am vb cu sinner dar nu are nici el o mapa pt al meu, decat pus pe calculator si adaptat ceva. E mai complicat de aia nici nu m-am stresat prea tare.

thanks

Editat de airman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...