Sari la conținut

Booster Cine Are Si Ce Modificari Majore Se Mai Pot Face?


kawasakimann
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 112
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu stiu daca ti-a mai zis cineva dar ai putea sa i pui niste roti m ai maricel de exemplu de sr di-tech, si sa le vopsesti negru, ar arat bestial...da de ce ai pus tevile alea pe interior? la ce ajuta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

filtru se aude bine nu horcae si referitor la toba si cdi, am inteles ca ii pun degeaba daca nu ii pun si magnetou. nu stiu ce sa fac mi-e sa nu dau banii pe cdi degeaba. as vrea un amortizor pe gaz cine poate sa ma ajute cu unu de aerox? si in scurt timp urmeaza Xenon turometru+temperatura motor si bara cu role in spate la coditza pentru mers pe o roata.

 

 

 

Eu am aprindere electronica de la Polini si alete piese si nu numai daca te mai intereseaza astept raspuns,

Am chiar magazin, ce nu am pe stoc fac comanda. ;) :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am aprindere electronica de la Polini si alete piese si nu numai daca te mai intereseaza astept raspuns,

Am chiar magazin, ce nu am pe stoc fac comanda. ;) :wave:

cat ii pretzu la aprindere?;;) malossi nu ai?:D shi ink o intrebare dak pun numa cdi da cv mai multe ture?

 

kawasakimann admisia aia cu doua lamele de unde ai facut rost? cat ai dat pe ea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat ii pretzu la aprindere?;:laugh: malossi nu ai?:D shi ink o intrebare dak pun numa cdi da cv mai multe ture?

 

kawasakimann admisia aia cu doua lamele de unde ai facut rost? cat ai dat pe ea?

 

 

admisia am facuto rost de la un prieten si ranforsarile sunt pentru a rigidiza scuterul la dat pe o roata si wheely

Nu vreau sa ii pun roti mai mari deoarece il folosesc mai mult prin padure si off road am un aerox care il modific acum de viteza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
admisia am facuto rost de la un prieten si ranforsarile sunt pentru a rigidiza scuterul la dat pe o roata si wheely

Nu vreau sa ii pun roti mai mari deoarece il folosesc mai mult prin padure si off road am un aerox care il modific acum de viteza

ca tot ai bani si timp sa modifici cate scutere vrei... fa ceva nou si tu... modifica un mini moto... ar fi chiar belea...

 

sau bagai kit turbo http://www.scuteristi.ro/tuning-performant....html#post13429

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

DE VANZARE acest BOOSTER despre care e topicul. 800 E MALOSSI INSIDE

maniac_biker_46* 0727881292

Mesaj completat

haideti sa mai vedem cum modificam busteru sa facem ceva hi

POZELE SUNT PE PRIMA PAGINA

Editat de kawasakimann
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...