Sari la conținut

Accident Biserica Armeneasca


Escu
 Share

Postări Recomandate

Accidentul de la Biserica Armeneasca (intersectie Carol cu Armand Calinescu), de care s-a amintit in alt topic, s-a petrecut in felul urmator: conservar care vrea sa faca stanga in intersectie, motocicleta vine din sens opus si se infige in conserva, motociclistul plonjeaza peste masina si cade in spatele acesteia. Se pare ca motociclistul a scapat cu viata, desi cam sifonat (cel putin o problema la piciorul drept - zona genunchiului).

Aceste amanunte mi-au fost furnizate de un inginer turc aflat in santierul de langa Biserica Armeneasca. Nu am putut afla mai multe detalii, si sper ca macar acestea sunt suficient de corecte, intrucat turcul nu stie decat turca si putin romana.

Daca cineva cunoaste mai multe detalii, este rugat sa le faca cunoscute.

 

Ii doresc insanatosire grabnica motociclistului.

 

 

A auzit cineva de accidentul de la Biserica Armeneasca(Mosilor).

Din cate am inteles sa lasat cu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa' bine in intersectia respectiva sint numai panouri cu "obligatoriu inainte sau la dreapta" si "interzis la stinga". Ieri seara era s-o fur si eu acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa' bine in intersectia respectiva sint numai panouri cu "obligatoriu inainte sau la dreapta" si "interzis la stinga". Ieri seara era s-o fur si eu acolo.

 

Depinde de unde vii, am senzatia ca daca vii de pe Armand Calinescu ai voie sa faci stanga (nu bag mana in foc). Oricum asta nu ii reduce vina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...