Sari la conținut

Barfe Si Smenuri


Roadkill_Himself
 Share

Postări Recomandate

in ce priveste OCC..., am citit in zig-zag articolul..., e de tot rasul! astia au ajus un fel de Barby World. ...Numa un ex.: acum 2-3 ani au "creat" o moto pentru HP (Hewlett Packard) cu ocazia implinirii a vreo 50 de ani de la existenta astora sau cam asa ceva..., mi s-a zbarlit parul pe spate cand am vazut-o! da' s-au facut parteneri HP si uite asa au folosit si promovat ei nu'sh workstation de la HP pentru design, ca altfel nu se mai putea indoi o tzeava sau vopsi un rezervor.......

 

nu vreau sa le iau apararea celor de la occ dar fac bani si in proportie de 80 la suta motoarele sunt facute la comanda ....a devenit o moda in usa ca firmele mari cu renume unele dintre ele sa comande la occ un motor pt firmele lor cu renume...ca si reclama....atit timp citi oamenii fac bani... si fac motoare pe gustul clientului ...jos palaria...gusturile nu se discuta

 

salutare taica si noroc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu vreau sa le iau apararea celor de la occ dar fac bani si in proportie de 80 la suta motoarele sunt facute la comanda ....a devenit o moda in usa ca firmele mari cu renume unele dintre ele sa comande la occ un motor pt firmele lor cu renume...ca si reclama....atit timp citi oamenii fac bani... si fac motoare pe gustul clientului ...jos palaria...gusturile nu se discuta

 

salutare taica si noroc :D

 

* is de acord cu ce zici tu, daca-i vorba de comert (marketingul e necesar), da' eu nu ma pot gandi la valoare comerciala cand ma gandesc la un chopper/cruiser/custom. in mod special la un custom apreciez cum se zice "valoarea artistica", iar asta nu se raporteaza la bani, renume si reclama. ...in fine, io recunosc, sunt visatoare :P

 

in rest, despre familia Teutul numai de bine (atata timp cat platesc impozitele :laugh: )! desi, recunosc, nu-s genul meu...

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...