Sari la conținut

Accident Iar?


VladuL
 Share

Postări Recomandate

Un prieten mi-a spus acum ca unul dadea forja unui motor(kawa sau suzuki) pe strada Opanez (sector2, pe langa Lacul Tei) si a cazut, cica si fara casca.

Stie cineva ceva mai multe amanunte?

Din ce mi-a zis prietenul, incerca sa faca wheelie pe straduta si s-a infipt intr-o masina...

Unii nu se invata... :(

 

Asteptam mai multe informatii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Din ce mi-a zis prietenul, incerca sa faca wheelie pe straduta si s-a infipt intr-o masina...

Unii nu se invata... :(

 

Dar masina? :lol: ...Masina e bine? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un prieten mi-a spus acum ca unul dadea forja unui motor(kawa sau suzuki) pe strada Opanez (sector2, pe langa Lacul Tei) si a cazut, cica si fara casca.

Stie cineva ceva mai multe amanunte?

Din ce mi-a zis prietenul, incerca sa faca wheelie pe straduta si s-a infipt intr-o masina...

Unii nu se invata... :(

 

Asteptam mai multe informatii!

 

pai mah. daca astepti informatii, inseamna ca nu esti in masura de a da informatii. nu stiu de ce ai postat. lasa pe cei care stiu ce s-a intamplat. am auzit de la un prieten, ala a auzit de la bunica iar bunica a auzit dar nu bine ca nu are aparatu in ureche...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu as vrea sa fiu rautacios, dar asa se naste un topic/o discutie/ comunicarea, in general!! pentru ca nu stiu daca e posibil ca fiecare topic sa fie deschis de prietenii celui cazut sau chiar de victima accidentului/incidentului (desi au mai fost cazuri!!).. in esenta, nu fii atit de artagos si accepta ca este posibil ca omul sa fi fost bine intentionat si sa vrea sa afle mai multe. in plus, despre multe cazaturi (minore sau fatale) poate nu am fi aflat niciodata (in primul rind circumstantele ma intereseaza la un accident, pentru a putea incerca, pe viitor, sa evit - desi nu sunt 2 accidente care sa semene perfect unul cu celalalt) daca cineva nu venea si scria : "am auzit de la un prieten care se invecina cu mama iubitei riderului ca....etc, etc, etc...". asa ca, frati cauzasi, nu va lasati influentati de astfel de remarci..

 

pai mah. daca astepti informatii, inseamna ca nu esti in masura de a da informatii. nu stiu de ce ai postat. lasa pe cei care stiu ce s-a intamplat. am auzit de la un prieten, ala a auzit de la bunica iar bunica a auzit dar nu bine ca nu are aparatu in ureche...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...