Sari la conținut

Noul Model De La Cagiva Sp525


Postări Recomandate

dupa parerea mea Derbi-ul e mai frumos......bn toate astea dupa CBR-ica mea :disappointed:

Sp525 s-a lansat de la inceputul anului 2008!

 

Sa excludem partea ca "e a ta" , in rest este cea mai urata motocicleta de 125.

 

LE: Vad ca am postat mai multi in acelasi timp, aproape aceeasi idee.

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca n-am chef de tine ca am mai tras data trecuta o serie de injuraturi....deci numai bine

:lol:) :disappointed: Prietene totusi cand eu aveam 10.000km pe cbr tu nu prea stiai cum arata in relitate...Stiu ce vorbesc...este cel mai slab motor de 125c (frane, ciclistica, acceleratie, putere, plaja turatii) Singuru avantaj este fiabilitatea ...in rest pielea p-lii.

 

Daca nu recunosti chestia asta inseamna ca ori esti prea plin de tine , ori nu ai mers pe alte modele de 125...

Pana si Varadero 125 care este mult mai grea trage mult mai bine ca CBR`u.

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@CoSSmin lasa`l ma ca FRN stie a mers cu toate...are mai mult de 2000km pe motor si deja e un mini forjator.

 

FRN poate o sa mergi si tu in afara de motoru tau , ktm pana in 85cc max pe alte motoare...sa iti dai seama care si cum e treaba.

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:) :disappointed: Prietene totusi cand eu aveam 10.000km pe cbr tu nu prea stiai cum arata in relitate...Stiu ce vorbesc...este cel mai slab motor de 125c (frane, ciclistica, acceleratie, putere, plaja turatii) Singuru avantaj este fiabilitatea ...in rest pielea p-lii.

 

Daca nu recunosti chestia asta inseamna ca ori esti prea plin de tine , ori nu ai mers pe alte modele de 125...

Pana si Varadero 125 care este mult mai grea trage mult mai bine ca CBR`u.

mai interesaza-te.....banuiesc ca la motoru tau nu iti sta in cale nici categoria de 600?........hai nu mai posta aberatii si vezi-ti de ale tale.....si app. ce motor ai?

Editat de arnold;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai interesaza-te.....banuiesc ca la motoru tau nu iti sta in cale nici categoria de 600?........hai nu mai posta aberatii si vezi-ti de ale tale.....si app. ce motor ai?

N-am motor , Imi trebuie ca sa imi dau si eu cu parerea pe aici?...mai imi dau cu parerea mai iau sfaturi de la baietii "stie" tot cu cbr`uri de 125 frumoase foc , cumparate recent...

 

PS. Sa nu mai zic ca nu am vazut in viata mea un CBR da sa mai zic un RS sau un motor de 600...

 

Da nu imi sta nimeni in cale...fa rost de un motor de 600 si hai pe cheia...sa vedem care ajunge primu la Sacele.A uitasem tu esti prea departe ptr Cheia.

Sa nu veniti cu oferte de forjatori adevarati ca nu ma bag...dar ma descurc nu e problema.

 

Sa ma interesez in privinta la ce? Astept niste sfaturi!

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te oftici zvastico ca l-am vazut doar odata? :> unghia-n gat

 

o sa ii zic costin de acuma, si doar eu o sa ii zic costin ... restu' nu aveti copyright

ba frn dupa ce ca esti un tristan obosit , mai intrii si pe forum , ia zi ma , ce faci tu in ikea?sau ma rog , te duci in weekend in ikea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...