Sari la conținut

Editzie Speciala Pentru Robychopper


kata
 Share

Postări Recomandate

PRIN TOPICUL ASTA PUS DE CATA VA PUTETI DA SEAMA DE LIBERTATEA DE CONSTRUCTIE LA AMERICANI

 

MERSI CATA PT REPORTAJ SI POZE

 

IMI PLACE LA NEBUNIE

 

L&R

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, imaginatie este destula si motociclisti pasionati cu gramada si multi au si capital de joaca.

Asa fiecare isi produce cam ce-l taie capul.

 

andrei nu era vorba de imaginatie,ci de ca se poate in usa sa faci cam orce,nus legile asa de inputite ca in europa ,spre exemplu....in spania nu se omologheaza cadru rigid dar se omologheaza softail cu culisaj la bascula de 5 cm,nu se poate face ghidon mai lat de nu stiu cit ,nu se poate pune orce fel de roata.........

urasc chestile astea...iti reduce foarte mult libertatea de inventie si de creativitate.....pe cind in usa sunt multe cu niste chestii pe ele si facute in asa fel incit nu se vor vedea asa choppere pe strazile din europa....sunt doar citeva tari mai libere in genul asta de modificari...una ar fii OLANDA,ANGLIA si mai vreo doua tari....si chiar la vecinii nostrii de peste prut in vechea rusie sunt mai liberi

 

la asta ma refeream eu cin spuneam LIBERTATEA DE CONSTRUCTIE

 

L&R

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma, care suntezti prin tzarile calde stitzi ce usor ii sa inmatriculezi o motocicleta facuta cam cum te taie capu. ln ceea ca ma priveste pe mine am dus motorul la inspectzie si tot ce i-au interesat au fost lumini claxon, frane spate si fatza si seria de pe CADRU (aia de ii stanzata pe git) sa corespunda cu ce am avut in acte, atit frate, nu ce motor si ce cadru si alealalte kkturi la care se uita ai nostri

hai sal-tare

p.s. nu ii chopper da ii legal pt strada

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...