Sari la conținut

Noroc Cu Costumul De Protectie


gornicc
 Share

Postări Recomandate

Baga si tu detali, de ce , unde , cum, cine a fost de vine chestii educative daca poti si mai esti in stare.Bafta si pe viitor ai grija si apropo si eu am daramato vineri la Etrusco!!!!

Editat de dark_evil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@gornicc, echipament "rullz" ! :banana:

 

@dark_evil, ai avut noroc ca nu te-ai belit la picioare :banana: Ai gasit capacul de la baia de ulei ?

Salut bai pana miercuri la Arc e gata, azi ai bag uleiul capacul l-am sudat super bine si o s-al las asa pana vine cel nou :P si sa vad unde ma duc pentru un tuning sa-mi pun colantele la loc sau macar so fac sa nu se mai vada si mai ramane semnalu care este zgariat, eu trebuie so fac sa arate ca noua.Salut si drum bun si fara nisip!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi detali ma indrepata, spre sibiu afara erau vreo 15 grade si in sighisoara mia sarit o tiganca cu 2 puradei in fata la trecere de pietoni aveam viteza 100-110 km/h si am franat am alunecat din cauza ca asfaltul era rece si buff

important ca nu am patit nici io mare lucru putin zruncinat iar moto zgariat

:P

post-5213-1130071753_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi detali ma indrepata, spre sibiu afara erau vreo 15 grade si in sighisoara mia sarit o tiganca cu 2 puradei in fata la trecere de pietoni aveam viteza 100-110 km/h si am franat am alunecat din cauza ca asfaltul era rece si buff

important ca nu am patit nici io mare lucru putin zruncinat iar moto zgariat

:crack:

... :banana: sesizez o serie de inadvertenţe logice între titlul topicului şi conţinutul său... :banana:

 

..ai vrut să-l intitulezi probabil..: "noroc chior", că numai de echipament nu aveai nevoie dacă îţi decorai spoilerele cu puradei-autocolanţi... :P

 

acu' ce să zic, zgârieturile le poţi masca cu "flame"-uri sângerii de babe zburătăcite la over 170, prin comune...happy hunting...

Editat de nflt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...