Sari la conținut

Vulcan 2000


Mougli
 Share

Postări Recomandate

Am auzit o buna bucata de vreme ca Vulcanul de 2000 nu se mai fabrica din 2004. Stie careva sa se fi reapucat Kawasaki de productie? Ceva modificari inspre bine?

 

P.S.: Scuze de greseala din numele topicului, vodka e de vina :lol:

Editat de Pacasac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la EICMA si impreuna cu un coleg ... mare fan de ciopare .. nu am vazut vulcanul de 2000 ...si daca nu l-au prezentat acolo cel mai probabil nu o sa fie reluata productia pentru 2009. In schimb noile modele VN 1700 m-au impresionat ( desi nu sunt genul meu). Sunt foarte bine inchegate. Uite si POZE. noroc :lol:

Editat de mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OMG, cat de bine arata Voyagerul :lol:

Chiar arata a motor pe care sa incap fara nici o problema, si pare ideal pentru drumuri exagerat de lungi. Tre' sa il pun pe Google la treaba...

 

Thanks.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la EICMA si impreuna cu un coleg ... mare fan de ciopare .. nu am vazut vulcanul de 2000 ...si daca nu l-au prezentat acolo cel mai probabil nu o sa fie reluata productia pentru 2009. In schimb noile modele VN 1700 m-au impresionat ( desi nu sunt genul meu). Sunt foarte bine inchegate. Uite si POZE. noroc :laugh:

 

 

Ce arati in fotografii ca fiind vulcan 1700 clasic este de fapt vulcan 2000 clasic iar vn2000 este in continuare in oferta de motociclete kawasaki.

Pentru lamuriri uitati-va pe www.kawasaki.com

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...