Sari la conținut

S-a Inmultit Familia


motortrash
 Share

Postări Recomandate

Acu vreo saptamana mi-a venit bestia: GSX600F din 2000. :ok:

Am postat de-abia acuma ca nu prea am stat pe acasa(vremea a tinut cu mine si am scos-o la plimbarica). Cum pe endurachele pe care-l am nu exista numere, am profitat la maxim de numerele rosii si am facut deja vreo 800 Km cu ea. :lol:

Ce sa mai zic, se comporta exemplar. E un pic mai grea, dar am inceput sa ma obisnuiesc cu greutatea si pozitia care e total diferita fata de cea pe un enduro.

Am fost la cateva ture cu Pacasac pana la Sibiu si prin jurul Brasovului(vreo 500 Km), iar in uichend am fost pana la Sighisoara acompaniati si de Ghostu' unde am luat in spate si un pasager. S-a comportat foarte bine, dar sunt un pic trist ca se termina imediat sezonul si n-o sa ma mai pot da pe dansa.

La anul sper s-o pot duce la cat mai multe intalniri ca sa-si faca prieteni.

 

Asfalt uscat si sa auzim de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo roackere :lol: :ok: :moron:

 

Mi-a trimis Paca cel Cascador poze cu motoreta ta. super beton!!!

 

Sanatate si asfalt uscat!!!!

 

P.S. Te rog eu.... ia-l si pe looser la stanga ca altfel da cu ass-ul de pamant saptamanal.... de cate doua ori :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Te rog eu.... ia-l si pe looser la stanga ca altfel da cu ass-ul de pamant saptamanal.... de cate doua ori

 

He he, stai asa ca si io sunt la inceput. A inceput un pic cu stangul dar o sa-si dea el drumul.

Oricum am fost cu el in toate plimbarile, i-am vazut toate trantele si sper ca i le-am vazut pe toate si pentru urmatorii 50 de ani.

Oricum lasa naibii avioanele alea si treci la o tura cu var'tu si cu mine si la o bericica :ok: :lol:

 

Sao stapanesti sanatos bivole, si fara incidente (asa ca mine Disappointed.gif ).

 

Vezi cum faci, poate iti iei si tu liber joi si vineri

 

Mersi frate motociclist si sa ne vedem cu bine pe uichend cu bestiile.

Da' tu de cate ori crezi ca pot sa-mi iau liber? Ce, am program de femeie gravida de stau mai mult acasa decat la munca? :moron:

Editat de motortrash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...