Sari la conținut

Romanian Extreme Adventure


Postări Recomandate

Vineri, 9 ianuarie, se va difuza pe Telesport de la ora 8 filmul concursului de la Buzau.

O sa ne strangem mai multi sa vedem filmul la Taverna Viilor de pe Soseaua Viilor. E mai frumos in gasca la o caterinca si o bere decat cu nevasta care iti sufla in ceafa sa muti pe HBO

Asa ca bucurestenilor, va asteptam de pe la 7 - 7.30 sa avem timp de incalzire!

 

In curand se vor afla detaliile si pentru cursa de anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ne strangen ca la meci, sper sa fie un proiector ceva sa nu stam ingramaditi toti la un sport deala mic, alb-negru nu de alta dar vin si aia de la auto si o sa fim cam multi. cine sta cu mana pe antena?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata s-a anuntat data - 27 iunie - 3 iulie

In curand si detalii - clase, taxe, regulamente. Va tin la curent.

In film au fost prinse portiunile cele mai grele, majoritatea de la clasa extrem. Traseul la clasa Open/Hobby se poate face de catre orice endurist cu un minim de experienta. E o saptamana de concediu activ care merita fiecare banutz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vreun site oficial? Este nevoie de voluntari ca mana de ajutor pe acolo?

 

www.romanianextremeadventure.com

Nu cred ca au nevoie decat de oameni care cunosc bine zona. Concursul este organizat de Off Road Adventure Romania - un club solid si cu multi membri.

Dar o sa-ti fac rost de o adresa de contact unde sa le pui o intrebare. Vezi ca e o adresa de contact pe site

Editat de ionut73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vreun site oficial? Este nevoie de voluntari ca mana de ajutor pe acolo?

www.romanianextremeadventure.ro

In principiu este nevoie de voluntari.

ps: Mda...mai bine pune o intrebare :)

Editat de Braccio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cât a fost taxa de participare la moto pentru ediția din 2008? 300 EURO parcă (care includea Âşi cazare/masă?)?

Se prefigurează acelaÂşi nivel de taxare Âşi pentru 2009?

 

anul trecut a fost 350 de euro si am primit de banii astia drepturile sportive plus mancare o saptamana, 2 nopti la hotel, 5 nopti campare in bivuac - apa calda, dusuri, bude, sandwichuri pentru traseu, apa plata si minerala, pepsi, red bull, wap-uri de spalat fiarele, paza, palarii, tricouri, etc

 

Ar fi bine sa fie la fel si anul asta. O sa vedem. Eu merg oricum daca sunt sanatos pana atunci si daca nu dau faliment pe criza asta si vand motoru :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut a fost 350 de euro si am primit de banii astia drepturile sportive plus mancare o saptamana, 2 nopti la hotel, 5 nopti campare in bivuac - apa calda, dusuri, bude, sandwichuri pentru traseu, apa plata si minerala, pepsi, red bull, wap-uri de spalat fiarele, paza, palarii, tricouri, etc

 

Ar fi bine sa fie la fel si anul asta. O sa vedem. Eu merg oricum daca sunt sanatos pana atunci si daca nu dau faliment pe criza asta si vand motoru :D

 

Ai de mine, pai cu toate chestiile astea incluse e super ok. Poti zice ca mergi in concediu o sapt :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi ionut.

Imi aduc aminte ca in 2008 mi s-a parut un pret corect pentru ce ofera si m-as fi dus daca nu eram atat de incepator ... insa anul acesta sper sa fie ok si sa ajung, chit ca din Timisoara pana acolo e ... o țară'ntreagă! :)

Desi anul acesta probabil le va fi (mai) greu organizatorilor sa strângă sponsorizari in conditiile actuale de criza economica si astfel să ofere un pachet "enduristic" atât de atractiv.

Editat de seseseko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

... insa anul acesta sper sa fie ok si sa ajung, chit ca din Timisoara pana acolo e ... o țară'ntreagă! :kiss:

...

 

nu te plânge, eu am sa vin din tara lu' Ghiote (pe mobra ) ... doar sa belesc ochii la voi :yikes:

(ca bunic :yikes: nu-mi mai permit sa ma dau pe coclauri)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Intrebare: perioada exacta este 27 iunie (ziua de sosire) - 3 iulie (ziua de plecare)?

Am nevoie sa stiu pentru ca in 4 iulie trebuie sa fiu altundeva ...

 

Aproape sigur sambata dupa-amiaza se termina cu trial si festivitate. Sambata e 4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...