Sari la conținut

cu Moto in Arizona


BERY
 Share

Postări Recomandate

sper sa va placa pozele, din pacate ma intorc si eu in europa :o

 

si aici purtarea castilor nu e obligatorie, numa mersul prea repede e o crima aici pt. care poti usor ajunge la puscarie :( deci cu o torpila aici nu m-as duce

post-3224-1231468118_thumb.jpg

post-3224-1231468138_thumb.jpg

post-3224-1231468150_thumb.jpg

post-3224-1231468174_thumb.jpg

post-3224-1231468199_thumb.jpg

post-3224-1231468213_thumb.jpg

post-3224-1231468224_thumb.jpg

post-3224-1231468236_thumb.jpg

post-3224-1231468258_thumb.jpg

post-3224-1231468271_thumb.jpg

post-3224-1231468285_thumb.jpg

post-3224-1231468307_thumb.jpg

post-3224-1231468325_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
sper sa va placa pozele, din pacate ma intorc si eu in europa :laugh:

 

si aici purtarea castilor nu e obligatorie, numa mersul prea repede e o crima aici pt. care poti usor ajunge la puscarie :wink: deci cu o torpila aici nu m-as duce

 

cine ar putea sa aiba hayabusa pe acolo :laugh: la cum merge ...sigur te ia in puscarie.misto pozele dar cred ca a fost si lung drumul nu?:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fain. am fost in florida acum 3 ani si am ramas cu gura deschisa cand am vazut ca nimeni nu purta casca. dupa aia mi-a zis cineva ca nu e obligatoriu nici purtatul castii si parca nici centura de siguranta(in florida). am gasit gsx-r model 2006 de inchiriat cu 100 $/h-minim 4 ore din cate imi amintesc, dar din pacate trebuia lasata si garantie 1000$. mai erau si niste derbi de 50cc mai ieftine, dar nu prezentau interes

bafta acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo herr,vad ca ai inchiriat un HD,excelent...

nu te-ai intalnit cumva pe acolo cu kata din Arad?ca si el tot in AZ este...

 

din pacate nu, daca stiam il sunam

 

cine ar putea sa aiba hayabusa pe acolo :crack: la cum merge ...sigur te ia in puscarie.misto pozele dar cred ca a fost si lung drumul nu?:blink:

 

acolo nu are nici un farmec si am si vazut putine motoare sport, in general circulatia este mai calma si civilizata

 

 

fain. am fost in florida acum 3 ani si am ramas cu gura deschisa cand am vazut ca nimeni nu purta casca. dupa aia mi-a zis cineva ca nu e obligatoriu nici purtatul castii si parca nici centura de siguranta(in florida). am gasit gsx-r model 2006 de inchiriat cu 100 $/h-minim 4 ore din cate imi amintesc, dar din pacate trebuia lasata si garantie 1000$. mai erau si niste derbi de 50cc mai ieftine, dar nu prezentau interes

bafta acolo!

 

la "Eaglerider" care cred ca este si in Florida poti inchiria un HD intre 100 si 150 dolari pe zi plus asigurare si daca platesti cash te si poti tirgui cu ei si iti lasa un 25-30 % iar cu garantia era ca mia scanat pasaportul si carnetul de conducere si a pus un depozit pe cartea de credit, intre timp stiu ca exista si posibilitati mai bune decat "Eaglerider" :)

 

 

 

cum e in America...chiar mor aia de foame pe acolo cum vedem noi la TV aici?

 

Merci!

 

 

da lor mai mult li se arata ca moare europenii de foame, e mai mult propaganda, benzina la 1,49 pt aproape 4 litrii, mincare la restaurant daca ai foame mare 25-30 dollari si carnea de vita este extraordinara se vede ca na vazut vaca nici un fel de concentrat si nu a stst toata viata in grajd.

 

 

vad si eu un adevarat choperist...cu barba, cu parul in vant,ochelari de soare ,solid si cu harley

tot respectul iti sta fff bine :blink:

 

multumesc

 

 

cine ar putea sa aiba hayabusa pe acolo la cum merge ...sigur te ia in puscarie.misto pozele dar cred ca a fost si lung drumul nu?:D

 

in Mexico poti sa mergi cum vrei tu acolo e situatia mai ca si la inceputul anilor 90 in Romania cind legea era "ieftina" deci cit timp nu ranesti sau omori pe cineva nu le pasa de tine doar sa-si ia spaga si poti face mai departe, acolo casca e obligatorie dar in zile mai calde nici Politia nu o poarta, in schimb trebe sa socotesti ca toti circula fara reguli, prioritate are cel care are mai mult tupeu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...