Sari la conținut

Mototravel In Curand


colibita
 Share

Postări Recomandate

Din anul 1994 organizez ture de enduro in zona Bistritei. In curand apare site-ul nou al nostru. Pentru a avea un pic de divertisment pe vremea asta rece... va dau drumul la pozele pana in 2003. Va astept la anul la ture si la cursuri de enduro.

 

Luci

 

Mototravel Romania - Transilvanian Tours

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din anul 1994 organizez ture de enduro in zona Bistritei. In curand apare site-ul nou al nostru. Pentru a avea un pic de divertisment pe vremea asta rece... va dau drumul la pozele pana in 2003. Va astept la anul la ture si la cursuri de enduro.

 

Luci

 

Mototravel Romania - Transilvanian Tours

 

Frumos :P

La anul poate strang o gasca sa te calcam pentru un w/e prelungit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos :P

La anul poate strang o gasca sa te calcam pentru un w/e prelungit

 

va astept si va tin la curent cu "evenimentele"

 

cele bune

 

luci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din anul 1994 organizez ture de enduro in zona Bistritei. In curand apare site-ul nou al nostru. Pentru a avea un pic de divertisment pe vremea asta rece... va dau drumul la pozele pana in 2003. Va astept la anul la ture si la cursuri de enduro.

 

Luci

 

Mototravel Romania - Transilvanian Tours

Anii trecuti aveai un site www.colibita....., mai apoi a disparut....si nu am mai stiut nimic de voi.

IMI PARE BINE CA ATI REVENIT ! noroc si klienți mulți !

post-7883-1132910871_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anii trecuti aveai un site www.colibita....., mai apoi a disparut....si nu am mai stiut nimic de voi.

IMI PARE BINE CA ATI REVENIT ! noroc si klienți mulți !

 

am revenit in romania... de aceea... a disparut... .de

 

cele bune

 

luci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

acum lucram la site... scoala de enduro, cursuri pentru cei care vor sa-si stapaneasca mai bine motoarele... in inima calimanilor la preturi decente, inchirieri de moto - achizitionam 5 x EXC, si daca avem cerere... inchirieri si de atv-uri cu ture organizate prin patria ursilor. deocamdata POZE MOTOTRAVEL aici puteti sa va faceti un pic de chef.

 

luci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat costa inchiriatul unei motociclete?

 

voi inchiria motocicletele pentru cei ce iau parte implicit la turele mele. pretul undeva la 90€/zi

 

cele bune

 

luci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum lucram la site... scoala de enduro, cursuri pentru cei care vor sa-si stapaneasca mai bine motoarele... in inima calimanilor la preturi decente, inchirieri de moto - achizitionam 5 x EXC, si daca avem cerere... inchirieri si de atv-uri cu ture organizate prin patria ursilor. deocamdata POZE MOTOTRAVEL aici puteti sa va faceti un pic de chef.

 

luci

V-am trecut pe lista de proiecte pe anul asta! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am trecut pe lista de proiecte pe anul asta! :wink:

 

ma bucur. lucram la noul site. va voi informa despre turele programate si despre celelalte planuri!

 

cele bune

 

luci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...