Sari la conținut

Danube Rebels


cristi-mic
 Share

Postări Recomandate

Am placerea (din pacate nu si intaietatea) de a anunta deschiderea unui nou forum al comunitatii tulcene. Desi comunitatea e foarte mica, a fost nevoie de acest forum pentru a asigura un loc lipsit de restrictii in care sa se desfasoare toata lumea.

 

E vorba de un domeniu cumparat de citiva dintre motociclistii mai vechi (nu ca ar conta prea mult), si nu de un forum facut gratis pe servere straine. E vorba de un website cu gazduire NELIMITATA, platita tot de noi. Putem sa punem oricite poze si materiale, vor fi in siguranta pentru totdeauna :laugh:

 

Am vazut ca deja unii spumega din cauza numelui. Si noi am stat si ne-am gindit, dar motivul pentru care am ales acest nume este ca el a fost propus acum mai multi ani de catre motociclisti mult mai batrini. Asa ca n-avea rost sa inventam altul. Si inca ceva, tot pentru cei care au intrat in criza: acest domeniu (www.danube-rebels.ro) a fost initial rezervat de cineva din clubul motociclistilor tulceni, si timp de 45 (patruzecisicinci) de zile ei au avut posibilitatea sa-l pastreze pentru ei. Deci am fost fair-play pina la capat.

 

Despre forum...

- FARA REGULI, in afara celei numite "cei 7 ani de-acasa". In cel mai rau caz, deviatiile vor fi plasate in rubrica "Recycle Bin", unde fiecare va alege singur daca sa intre si sa se murdareasca.

- FARA LIMITE - referitor la spatiu de stocare. Incarcati fotografii etc direct pe forum, nu pe alte site-uri

- FARA RESTRICTII, toata lumea are acces la ce se scrie si nu trebuie sa va inregistrati ca sa cititi ceva

 

Administrarea va fi facuta de o persoana impartiala (atit cit e posibil).

 

Fara alte bla-bla-uri, va invit pe toti pe Danube Rebels.

 

PS Sper ca ati remarcat faptul ca am vorbit civilizat, fara sa arunc cu jigniri sau sa raspund cu aceeasi moneda.

 

Numai bine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 5 months later...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...