Sari la conținut

iesire la Saliste jud.Sibiu


tibat
 Share

Postări Recomandate

Cine doreste sa vina la iesiri pe la Saliste,sa ne scrie pe forum.Noi suntem mai noi cu motoarele enduro,dar avem si cu Atv de 600.Va asteptam.Tibi

 

Voi aveti trasee cacalau. Ca sa nu mai zic de rutele de la Romaniacs. In Bucuresti ne dam pe rampa de la Glina.... :crack:

Bagati mare, ce va retine?! 80, 200, 600 s.a.m.d.

Sunt invidios pe traseele din zona voastra, recunosc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi aveti trasee cacalau. Ca sa nu mai zic de rutele de la Romaniacs. In Bucuresti ne dam pe rampa de la Glina.... :blink:

Bagati mare, ce va retine?! 80, 200, 600 s.a.m.d.

Sunt invidios pe traseele din zona voastra, recunosc....

 

 

pai te poti muta in alta parte din ''buricul tarii'' :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Degeaba avem trasee daca nu prea suntem uniti intre noi,sa ne adunam mai multi...

salut, sunt claudiu din rm valcea ,fac parte din clubul free bike team rm valcea si chiar mi-am propus sa venim pe la saliste mai ales ca avem o cunostinta foarte buna pe agatha si dizi. de la ixs.zona o stiu in mare este super ptr. enduro.te rog daca se poate sa-mi dai un nr de tel. nr. meu este 0745/655.336.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nr. meu este 0731375030,ma cheama Tibi.

Va asteptam pe la Saliste.Duminica 29.03.09. la ora 10.30 in pompa la Aral ,la bar ne intilnim,care vor sa vina la o iesire haideti,va asteptam cu drag... V-a fii o vreme super,D-zeu mai este si biker..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nr. meu este 0731375030,ma cheama Tibi.

Va asteptam pe la Saliste.Duminica 29.03.09. la ora 10.30 in pompa la Aral ,la bar ne intilnim,care vor sa vina la o iesire haideti,va asteptam cu drag... V-a fii o vreme super,D-zeu mai este si biker..

salut tibi,multumim de invitatie ,este prea din scurt pe 29.03.09 dar promitem ca pe 11-12 aprilie venim la voi.am notat nr. tau si ne auzim la tel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...