Sari la conținut

are cineva schema telescoape furca fata pt lc4-96?


Postări Recomandate

buna! mi s-or bulit simeringurile si am pierdut uleiu din furca.vreau sa le schimb si nu stiu sigur cum se procedeaza. ma poate ajuta cineva??? :crack: :blink: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna! mi s-or bulit simeringurile si am pierdut uleiu din furca.vreau sa le schimb si nu stiu sigur cum se procedeaza. ma poate ajuta cineva??? :crack: :blink: :blink:

salut.. ar fi fain dac-ai sti ce model de furca ii...

sau poate niste microfise te ajuta... like.. http://www.bikebandit.com/ktm-motorcycle-6...-d-1996/o/m5159

nici nu stiu daca asta ii.. desi unde am vazut.. zice ca ar trebui sa aiba upside down.. si aia pare sa fie asa ceva

 

Manual n-am gasit decat de la... WP 4860 MXMA.. da aia e din 2003.

Editat de hoozit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da dar cum pot afla ce tip de furca ii? stiu doar atat ca e inversata....oare nu ii la fel ca pt modelul 2003?

ba, nu prea cred sa fie la fel..

oricum, nu gasesc nici macar manual de utilizare, acolo ar fi putut fi ceva...

nici de reparatie pentru sasiu, ca poate era pe-acolo ceva info

Sau, poti sa faci o data cu ajutoru unui mecanic.. care, ideal le va inlocui cu ce trebuie.. si data viitoare vei sti si tu.. sau ma intreaba, poate se gaseste careva sa te ajute.. eu oricum nu stiu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar oare la valcele la reprezentanta face asa ceva???sau nu merita sa o duc ca ma taxeaza de ma rupe...?oricum iti multumesc mult pt ajutor si iti urez sa nai prea des probleme cu motoru.numa bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut am si eu o intrebare legata de furca ....stie cineva cat ulei trebuie bagat in furca? semeringurile leam cumparat si eu pentru un WP ktmu e din 98

salut!nu stiu nici io am aflat doar ca ii tipul10w se gaseste destul de usor si costa 40 lei litrul.dar...auzi..ii la fel furca pt modelul98 cu cea de modelul 96?de unde ai luat simeringurile si cu cat???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...