Sari la conținut

Accident R6


paduche
 Share

Postări Recomandate

tu daca erai in microbuz il vedeai pe rossi cu 200 intr-o secunda?

Lasa man ca soferi astia imbecili de la nnoi din tara nu te vad nici daca mergi cu 50 dar sa mai mergi cu 200 UNI SOFERI DIN ROMANIA SUNT IMBECILI (si acolo M#$% ala cu Microbuzul a incalcat linia dubla continua :P ) DOAMNE CE MA BUCUR CA NU M-AI INZESTRAT CU CAT B :scratch: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu daca erai in microbuz il vedeai pe rossi cu 200 intr-o secunda?

 

Lasa man ca soferi astia imbecili de la nnoi din tara nu te vad nici daca mergi cu 50 dar sa mai mergi cu 200 UNI SOFERI DIN ROMANIA SUNT IMBECILI (si acolo M#$% ala cu Microbuzul a incalcat linia dubla continua :P ) DOAMNE CE MA BUCUR CA NU M-AI INZESTRAT CU CAT B :scratch: :lol:

 

Total de acord, dar de la 50 franezi si apuci sa-i proiectezi o flegma pe parbriz. La 200 te aduni din santul cu noroi si te rogi sa-ti dea Domnu un prost la volanul masinii ca sa-l convingi ca era el de vina. Ala cu microbuzul nu a incalcat nici o linie continua. Era la nici 2 metri de prima intrerupere in linia continua. Dadea sa intre intr-o parcare cat se poate de publica. Plina cu... pitzi bikeri. Hai sa nu ne uitam numai la ultimele 10 secunde, ca baietii filmau de mult.

Hai sa vedem acum cine a incalcat de mai multe ori linia continua. Sau sa vedem cine iese in fata Audi-ului pe contrasens? Sa fie oare chiar el? Chiar "victima"? Mmmmmm...

 

P.S. Scuze de off-topic.

Editat de melciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

ce-mi place cum spui tu asha frumus(ca majoritatea dealtfel) "Cand mi-am dat seamaca impactul cu parapetul este inevitabil am culcat-o pe stanga si amlasat-o sa se duca." ;)

unu nu zice frate ca a derapat si pur si simplu a fugit moru de sub el,motocicleta fiind mai grea e normal sa ti-o ia inainte,asta e, ti-a scapat,te-ai dat un pic cu curu de pamant si gata.bine ca ai scapat numai cu aatat.

te compatimesc si imi pare sincer rau ptr ce ai patit dar mai lasati frate textele :burnout:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Din cauza vitezei "scazute" am ales sa folosesc toata banda pentru viraj. Cand ma apropiam de interiorul virajului,masina a trecut axul drumului intrand pe o traiectorie de coliziune. Am reusit sa evit impactul si aproape ca eusisem sa iau si virajul cand asfaltul rece si materialul antiderapant imprastiat la ultima ninsoare si-au spus cuvantul si am pierdut-o. Cand mi-am dat seamaca impactul cu parapetul este inevitabil am culcat-o pe stanga si amlasat-o sa se duca.Motorul a lovit cu burta parapetul si a ricosat inapoi pe sosea unde a mai mers taras cativa metrii buni. Eu nu am lovit parapetul ci m-am dus taras pe banda mea (cred ca m-am dat si peste cap de vreo doua ori). Asta e cam tot ce-mi amintesc.

Cat despre intrebarea, "ce cautai pe viraje pe vremea aia?", nu stiu, in duminica aia ratiunea am lasat-o la Bucuresti.

Editat de stancu5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa cum ai patit tu de te-a vazut toata Terra. asa-s smecherii cu vitezane care se cred la curse pe strazi...

 

cine stie invata ceva din patania respectiva, toti ceilalti dau si ei din gura.adevarat,smecherii platesc-unii sunt dispusi sa o faca-tu esti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...