Sari la conținut

Bursa locala


fln
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 710
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

BMW K75Sport, 1987 Injectie, consum4,5 %, negru metalizat,ITP-2011,koffere originale,manere incalzite,cardan perfect,

MOTORUL ESTE IN PERFECTA STARE, IN VARA AU FOST SCHIMBATE URMATOARELE

MOTOR SEGMENTAT(originali-105e) ,DISCURI FRANA FATA NOI(600e),PLACUTE FATA,SPATE (60e)SIMERINGURI FURCA FATA(50e)+ULEI AMBREIAJ COMPLET NOU(380e) DE ATUNCI SA CIRCULAT APROX.3000 KM (rodaj atent) ASIGURARE MARTIE 2010

SE DA BONUS CAUCIUCURI NOI NEMONTATE BRIDGESTONE (fata)-MAXXIS (spate)-FILTRU ULEI,PANTALON PIELE DAINESE 48-50

PRET 1250 Euro pret la schimb 1650 Euro

TELEFON 0725 818 578 THEO

 

VALABIL SI USOR NEGOCIABIL RESPECTE THEO

Mesaj completat

se vinde M72 din 1972 in stare de functionare cu atas, proprietar, acte in regula, itp valabil 2 ani, pret neg 590 euro

se vinde si o nipra din 86 fara actesi fara atas si alternator, in rest completa, preturi neg., TEL. 0769743111

 

SALUTARI

AS FI INTERESAT DE MOTORUL TAU DACA ESTE M72 (nu dnepru) SI DACA ARE ACTE DE M72

TE ROG SA ATASEZI SI CEVA FOTO FACUTE LA LUMINA BUNA (nu seara) DIN CARE SA SE POATA

VEDEA MOTORUL ,MOTOCICLETA SI ATAS-ul LA DETALIU.

MULTUMESC ANTICIPAT

STIMA THEO

 

Mesaj completat

se vinde M72 din 1972 in stare de functionare cu atas, proprietar, acte in regula, itp valabil 2 ani, pret neg 590 euro

se vinde si o nipra din 86 fara actesi fara atas si alternator, in rest completa, preturi neg., TEL. 0769743111

 

SALUTARI

AS FI INTERESAT DE MOTORUL TAU DACA ESTE M72 (nu dnepru) SI DACA ARE ACTE DE M72

TE ROG SA ATASEZI SI CEVA FOTO FACUTE LA LUMINA BUNA (nu seara) DIN CARE SA SE POATA

VEDEA MOTORUL ,MOTOCICLETA SI ATAS-ul LA DETALIU.

MULTUMESC ANTICIPAT

STIMA THEO

post-28053-1264660837_thumb.jpg

post-28053-1264660871_thumb.jpg

post-28053-1264660910_thumb.jpg

Editat de PUTZUBIKER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand Kawasaki Vulcan ,1995, 400cc, inmatriculat, negru...pret de criza 1900 euro negociabil, ma gasiti la numarul 0724537523 Cosmin

 

UP de la mine fara numar pentru nea' Cernobalu' si pentru frumusetea aia de motor care zace nefolisit, pacat de el. Numa' bun pentru o un incepator / incepatoare , pretu' e bun, si va spun io ca mai lasa :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VALABIL SI USOR NEGOCIABIL RESPECTE THEO

Mesaj completat

 

 

SALUTARI

AS FI INTERESAT DE MOTORUL TAU DACA ESTE M72 (nu dnepru) SI DACA ARE ACTE DE M72

TE ROG SA ATASEZI SI CEVA FOTO FACUTE LA LUMINA BUNA (nu seara) DIN CARE SA SE POATA

VEDEA MOTORUL ,MOTOCICLETA SI ATAS-ul LA DETALIU.

MULTUMESC ANTICIPAT

STIMA THEO

 

Mesaj completat

 

 

SALUTARI

AS FI INTERESAT DE MOTORUL TAU DACA ESTE M72 (nu dnepru) SI DACA ARE ACTE DE M72

TE ROG SA ATASEZI SI CEVA FOTO FACUTE LA LUMINA BUNA (nu seara) DIN CARE SA SE POATA

VEDEA MOTORUL ,MOTOCICLETA SI ATAS-ul LA DETALIU.

MULTUMESC ANTICIPAT

STIMA THEO

 

 

SALUT sunt edi si cred ca ma mai sti, pt ca am venit la tine sa vad bmw- ul acum o luna( am venit 2 insi cu masina aia neagra)

in legatura cu M ul , el este un nipru cu atas de M 72 si acte tot de M 72, tata este proprietar, are verif. teh. valabila pana in noiembrie 2011

mai multe te las sa vezi in poze

vezi ca e pe bike shop ,sa vezi mai multe poze, le incarca f greu aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT sunt edi si cred ca ma mai sti, pt ca am venit la tine sa vad bmw- ul acum o luna( am venit 2 insi cu masina aia neagra)

in legatura cu M ul , el este un nipru cu atas de M 72 si acte tot de M 72, tata este proprietar, are verif. teh. valabila pana in noiembrie 2011

mai multe te las sa vezi in poze

vezi ca e pe bike shop ,sa vezi mai multe poze, le incarca f greu aici

 

-SALUT EDI,ACUM MI-AM DAT SEAMA,CINE ESTI,EU AS FII VRUT UN M .......IN FINE....TU STII MOTORUL MEU(bmw)SI CRED CA ESTI UN BAIAT CARE STIE SA APRECIEZE CORECT VALOAREA BMW_ului PE CARE EU L-AM SCOS LA VANZARE SAU SCHIMB.

IN CONSECINTA ASTEPT PE PM.OFERTA TA CU DIFERENTA CE O POTI OFERII LA UN EVENTUAL SCHIMB BMW-NIPRU .....

BINEINTELES DACA TE MAI INTERESEAZA BMW-ul meu.....SAU BAGA ID.MEU SEXMAN48RO SI DISCUTAM PE MESS.

RESPECTE THEO.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UP de la mine fara numar pentru nea' Cernobalu' si pentru frumusetea aia de motor care zace nefolisit, pacat de el. Numa' bun pentru o un incepator / incepatoare , pretu' e bun, si va spun io ca mai lasa :disappointed:

 

 

Mersi mult Cristi....!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Se vinde yamaha virago xv 535,an 93',39000 km uleiul schimbat de curand atat in motor cat si in cardan,gume aproape noi,crash-bar,sissy-bar,proiectoare,sunet deosebit,functioaneaza ireprosabil.Pret 2300 eur negociabil sau schimb cu honda transalp.

Pentru detalii ma gasiti la id:dany1898@yahoo.com

 

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?ap...ttach_id=211105[/img]

 

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?ap...ttach_id=211107[/img]

 

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?ap...ttach_id=211106[/img]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand Kawasaki Vulcan ,1995, 400cc, inmatriculat, negru...pret de criza 1900 euro negociabil, ma gasiti la numarul 0724537523 Cosmin

 

 

inca este de vanzare...mai adaug cateva poze de vara trecuta , oferta tentanta!!! :o

post-16980-1266928883_thumb.jpg

post-16980-1266928973_thumb.jpg

post-16980-1266929034_thumb.jpg

Editat de Cernobal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve.unde gasesc si eu o sa pt o viraga.mai ieftina asa.multumesc...

man ai mai multe varinate

- cauta la coltul chopperistilor, intreaba pe acolo, parca erq su un topic dedicat ptr virago

- o alta varinata sa intri la piese de schimb/dezmembrari, intreaba baietii care aduc poate vine unul cu vreo oferta buna

- daca ai drum pe la barcanesti arunca o privire la japan, poate are, din cate stiu a avut cateva, poate a dezmembrat vreuna

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vindee!!!

 

 

Honda CBR 125R, din 2004, negru, 27.000 km, revizie completa (ulei Motul 300v, simeringuri (ulei+praf) si ulei furca, baterie Varta pe gel, kit de lant, cauciuc nou spate, ambreiaj complet nou, bujie si distributia reglata).

 

 

Pret: 1700 de euro

post-19969-1267559706_thumb.jpg

post-19969-1267559726_thumb.jpg

post-19969-1267559748_thumb.jpg

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut pe toate comunitatile regionale si cred ca ne-ar prinde bine si noua :drink:

 

SUZUKI Gsxr

Anul fabricatiei: 1998

Pret: 2700 Euro

Locatie: Ploiesti

Km: 21900

Capacitate: 600 cmc

Putere: 110 CP

buna, inmatriculata

 

Stare foarte buna fara zgarieturi, impecabila. Are crashpad-uri, toba titan G&G.

In pret sunt incluse toba stock, capac monopost, semnalizari spate stock + geaca moto+cizme+protectii genunchi+manusi + casca AGV

Vind echipament speed. Geaca TSHUL xl-100e, cizme AXO 42-80e, manusi presport [protectii race] m-50e. Toate la "pachet"-200e+bonus o pereche genuchere de la moto louis. Toate au culorile rosu-negru-alb. Geanta rucsac, cu magneti pt. rezervor vitezana, noua-50e tel. 0723587061 sau e-mail ady84ph@yahoo.com

Editat de BATRINUL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vind echipament speed. Geaca TSHUL xl-100e, cizme AXO 42-80e, manusi presport [protectii race] m-50e. Toate la "pachet"-200e+bonus o pereche genuchere de la moto louis. Toate au culorile rosu-negru-alb. Geanta rucsac, cu magneti pt. rezervor vitezana, noua-50e tel. 0723587061 sau e-mail ady84ph@yahoo.com

UP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand : Honda Vfr 800 Fi

An fabricatie 1998

injectie nu carburatie

CBS sistem dublu de franare

6 viteze

800 cm3

110 cp

stare buna

inmatriculata

km parcursi 68.000

motor in V

Suport topcase

si o geaca cadou pt cel ce o va cumpara

post-26946-1269257744_thumb.jpg

post-26946-1269258106_thumb.jpg

post-26946-1269258153_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand : Honda Vfr 800 Fi

An fabricatie 1998

injectie nu carburatie

CBS sistem dublu de franare

6 viteze

800 cm3

110 cp

stare buna

inmatriculata

km parcursi 68.000

motor in V

Suport topcase

si o geaca cadou pt cel ce o va cumpara

 

Te-ai hotarit sa te desparti de ea batrane? :rose:

 

Dragos here

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...