Sari la conținut

Casca De Cross- Unde Si Cit ?


Postări Recomandate

  • Admin

tu intrebi in Romania :) ?!

 

daca da din cate stiu eu ca nu-s din Bucuresti

http://www.motorunu.ro

http://www.ixs.ro/

Too Fast SRL Bucuresti, str. Vatra Luminoasa 29 Tel: 0722.541.261 Email : greta@fx.ro

 

daca vrei in Brasov probabil ca te poate ajuta Adi P. :angry:

 

daca vrei in Timisoara - pe comanda din germania la http://www.Louis.de intr-o saptamana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multzam fain , este pt un prieten din Brasov care tocmai si-a luat un enduro. Initzial am vrut sa ii trimit de aicea dar din cite am intzeles este o chestie prea mare sa te rogi de cineva care vine in tara sa itzi care in bagaje.

Prefer sa cumpar una din tara mai bine. Poate ar fii de fapt si mai bine ca atunci poate sa o si incerce sa vada cum se potriveste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca e f faina , dar ma gindesc ca la enduro prin padure casca aia o sa se buleasca usor. Mai ales ca este primul lui motor de gen si trintitul este la ordinea zilei. Aia e faina pt cineva care merge la drum lung cu un big trailie

Tu parca ai un Africa Twin , nu ? Pt asa ceva este perfecta cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m am imbolnavit grav dane.nu se face asa ceva la prieten. :)

bijuterie de casca.si nu e scumpa de loc.e drept , nu ai ce cauta cu ea in padure, dar pe strada e bestiala.am mai vazut ceva in genul asta de la arai, dar un preţ de cazut dinţii.

andrei, casti de cross masuri mici au in bucuresti la romana la metro( marga grex parca) pe la 80 euro.stiu ca prietenul tau avea o honda de strada galbena.o mai are?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

andrei, casti de cross masuri mici au in bucuresti la romana la metro( marga grex parca) pe la 80 euro.stiu ca prietenul tau avea o honda de strada galbena.o mai are?

 

Da probabil ca este mai bine sa se duca in Bucuresti sa isi ia una . Asta o facut cel mai destept lucru din viatza lui si la Sibiu la intilnire cumva o reusit sa-si schimbe motoru pe un KTM LC4 de prin 90-92 care il aveau Sibieni acolo. Inca nu este inregistrat de strada , da se rezolva si aia.

Din cite am vorbit cu el , este super impresionat de motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
sal Raul...    Alex il cheama pe prietenul tau din BV ? are un Lc4 alb ?

 

mersi

Il cheama Mihai si intradevar are un LC4 alb.V-ati cunoscut ?

Pina la urma tot ii trimit casca de aicea ca am gasit un FOX Tracer ieftin [de la 150 la 89$] si so hotarit taica-miu oricum sa plece in tara. O sa ajunga Martzi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles eu bine?aveti careva Fox tracer la pretul acela sau era singurul?m-ar interesa si pe mine unul...sau poate chiar si doua

Mai era inca una la pretul ala , dar tot marimea S si acuma sincer nu mai am cum sa o trimit in tara ca deja taica-miu o ajuns in Brasov.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...