Sari la conținut

Aprilia RST1000


alex_sey
 Share

Postări Recomandate

Sunt pe ultima suta de metri in achizitionarea unui astfel de model,insa nu stiu mai nimic despre fiabilitate,intretinere,cat de bun e,consum,si alte aspecte importante. va rog sa imi dati cateva detalii daca ati avut sau stiti despre. mobra e din 2004,11000km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e nevoie sa "iau legatura".cine doreste si cunoaste poate posta in acest topic orice in legatura cu rst-ul.va rog :burnout:

 

nu e nevoie sa "iau legatura".cine doreste si cunoaste poate posta in acest topic orice in legatura cu rst-ul.va rog ;)

 

nu e nevoie sa "iau legatura".cine doreste si cunoaste poate posta in acest topic orice in legatura cu rst-ul.va rog :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam acestea sunt din Bucuresti si dupa cate am inteles mai sunt vre`o 3 prin tara una la Ploiesti,una la Oradea si una... ... :burnout:...mai multe detali ti`am dat pe PM

Intradevart cam scumpe la vedere ;)

post-14727-1234538253_thumb.jpg

post-14727-1234538280_thumb.jpg

post-14727-1234538290_thumb.jpg

post-14727-1234538311_thumb.jpg

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' smoke bordu' ala e de la golf sau passat ??

 

:burnout: ;) :agree:

 

Nu stiu ma de la ce e dar am inteles ca astia de la Wlosvagin au copiat bordul de pe Futura si oglinzile rabatabile :huh:

post-14727-1234539005_thumb.jpg

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum se explica diferenta?

NU e nici o diferenta ...a fos doar o gluma sa zic asa ...diferenta dintre cele 2 pneuri este doar de marca si foarte putin de "bombeu" sa spun asa....dupa cum vezi in poza.. Metzeleru`ul cel din stanga e mai lat foarte putin decat Dunlop`ul....

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ma intereseaza si pe mine un rsv din 2001 banuiesc ca au aceleeasi motoare in priincipiu sau poate stie cineva un rsv mai bine va intreb este normal sa "bata" daca putem zice asa oala de ambreiaj in timp din cauza cuplului f mare (frana de motor destul de brutala) adica este ceva destul de normal sa apara macar un sunet acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...