Sari la conținut

Divx 2008 Enduro Arad


Silvian
 Share

Postări Recomandate

catastrofeee!!!!!!camicaze!!!asta inseamna sa fortezi fara tehnica.mai sint itregi baieti astia????????

Daca nu te-ai prins....asa-i "filmul" !!!

Si pot sa-ti spun sigur ca nu multi merg la fel de bine ca ei !!!

asa ca CIOCU MIC daca esti in necunostinta de cauza !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu te-ai prins....asa-i "filmul" !!!

Si pot sa-ti spun sigur ca nu multi merg la fel de bine ca ei !!!

asa ca CIOCU MIC daca esti in necunostinta de cauza !

pe jumate din ei ii stiu de la valcea de la emd..se c-am stiu baietii ca meserie..filmul e extraordinar si in timpul vizionarii lui la club se auzea in toata carciuma..auuu.ooooo.maaaama,frate ce a dat-o ala(cel mai lung comentariu de altfel)intrerupt imediat de aaaaaa.. :friends: samd..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in filmulet sunt selectate si prezentate doar fazele care starnesc reactii ca> aaauuuu.oooooooo,wwwwaaawwww!!!

inevitabil si oricat de bun ai fi , in sportul asta se intampla si "chestii" ca cele prezentate in filmulet !!!

 

Numai bine si....NOROI !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe jumate din ei ii stiu de la valcea de la emd..se cam stiu baietii ca meserie..filmul e extraordinar si in timpul vizionarii lui la club se auzea in toata carciuma..auuu.ooooo.maaaama,frate ce a dat-o ala(cel mai lung comentariu de altfel)intrerupt imediat de aaaaaa.. :rolleyes: samd..

am o mare problema cand ma grabesc sa scriu cam cu liniuta..probabil la ora aia chiuleam.. :cheers:

 

iertare marite soso de offtopic..

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catastrofeee!!!!!!camicaze!!!asta inseamna sa fortezi fara tehnica.mai sint itregi baieti astia????????

marite guru intr-ale endurismului , te rog sa ne scuzi ca noua nu ne iese din prima urcarea , ce sa facem daca nu toti am fost inzestrati de mama natura cu atata inclinare spre acest sport in comparatie cu aptitudinile d-voastra , de fapt filmul se vroia ceva hazliu , se pare ca unii nu prea au simtul umorului si i-au totul prea in serios .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca o chestie care imi place la forum...tot timpul se gaseste unul care nu intelege exact...si de acolo incepe cearta...asa ca-l invit pe dansu sa-si faca rost de tot dvd-ul...dar sincer, 3/4 din dvd sunt doar reusite, dar mie imi place cel mai mult parte-a patra...pt ca-i cea mai haioasa si poti sa vezi unde ai gresit....sa ne vedem cu bine la cat mai multe intalniri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...