Sari la conținut

INVITATIE LA OFFROAD


SorinAR
 Share

Postări Recomandate

Hard enduro club arad va invita sa petreceti un weekend de endureala in muntii Zarandului

Asiguram cazare pentru max 15 persoane !(gratuita)

vrem sa creem un precedent !

Adica va invitam , ne invitati !

asa ne dam si vedem mai multe zone ale acestei frumoase tari ! (cat mai putem)

deci va asteptam !!!!!

pt rezervari va rugam sa ne comunicati perioada si nr de participanti la 0723886356 !!!

cantec joc si voie buna garantata de Hard Enduro Club Arad !

Editat de SorinAR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa initiativa, ati putea organiza un mini concurs ce cred ca ar strange mai multa lume si daca il faceti old scool adica cine nu are loc in cabana sa doarma la cort cred ca ar fi bomba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa initiativa, ati putea organiza un mini concurs ce cred ca ar strange mai multa lume si daca il faceti old scool adica cine nu are loc in cabana sa doarma la cort cred ca ar fi bomba!
imi cer scuze soso ca postez aici...o sa se faca un concurs la moneasa, jud. arad pe data de 1-3 mai...o sa se faca un topic nou cu toate detaliile, eu sau organizatorul...foarte buna initiativa lu soso...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate imi amintesc eu 1-3 mai va fi trofeul dobrogei la constanta si am mai auzit si ca s-ar inplica in organizare Floyota de la roumanian extreme adventure... ar fi pacat sa avem doua curse in acelasi timp....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze soso ca postez aici...o sa se faca un concurs la moneasa, jud. arad pe data de 1-3 mai...o sa se faca un topic nou cu toate detaliile, eu sau organizatorul...foarte buna initiativa lu soso...

super, sa nu uiti sa vii cu detalii mai din timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca tot va oferim cazare gratuita veniti pe 3-4 zile, si atunci parca nu mai e asa lung drumul :D

 

ai si tu dreptate. iti dau telefonul nevestei sa ii explici tu cum e cu plecatu 3-4 zile la enduro la arad :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai si tu dreptate. iti dau telefonul nevestei sa ii explici tu cum e cu plecatu 3-4 zile la enduro la arad :lol:

 

mda, ai si tu dreptate. astept numarul de telefon :D . in cazul asta te invit personal cu nevasta si copil cu tot. vb. serios !!!

 

o sa petreaca cu familia mea (nevasta si copiii), in timp ce noi o sa ne endurim pe cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, ai si tu dreptate. astept numarul de telefon :) . in cazul asta te invit personal cu nevasta si copil cu tot. vb. serios !!!

 

o sa petreaca cu familia mea (nevasta si copiii), in timp ce noi o sa ne endurim pe cinste.

 

acum sper ca nu ai de gand sa-mi dai numarul de la seful tau :lol:)

nu de alta, dar nu prea o sa avem loc si pt. el :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum sper ca nu ai de gand sa-mi dai numarul de la seful tau :lol:)

 

am doar 2 sefi care imi fac programul - nevasta si piticu.

Merci de invitatie. Sa fim sanatosi pana atunci si mai vorbim - acum serios - e exclus sa vin atata drum cu piticu. Poate scap eu.

Spor si inspiratie la trasee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am doar 2 sefi care imi fac programul - nevasta si piticu.

Merci de invitatie. Sa fim sanatosi pana atunci si mai vorbim - acum serios - e exclus sa vin atata drum cu piticu. Poate scap eu.

Spor si inspiratie la trasee.

 

era doar o gluma cu sefu :). intr-adevar e drum putin lung pt. copii mici.

 

oricum invitatia este valabila. sa fim sanatosi si sa ne endurim cat mai mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hard enduro club arad va invita sa petreceti un weekend de endureala in muntii Zarandului

Asiguram cazare pentru max 15 persoane !(gratuita)

vrem sa creem un precedent !

Adica va invitam , ne invitati !

asa ne dam si vedem mai multe zone ale acestei frumoase tari ! (cat mai putem)

deci va asteptam !!!!!

pt rezervari va rugam sa ne comunicati perioada si nr de participanti la 0723886356 !!!

cantec joc si voie buna garantata de Hard Enduro Club Arad !

Primiti ca participanti Old Boys??

post-9245-1237023987_thumb.jpg

post-9245-1237024247.jpeg

Editat de buniku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...