Sari la conținut

filmuletze cu bikeri din romania


Postări Recomandate

pai cum sa postezi link-uri cu filmulete....da-i un search simplu pe youtube sau trilulilu si o sa te saturi de filmulete, doar nu o sa bagam aici 10.000 de linkuri...plus ca oamenii care nu si-au pus filmuletele pe net nici nu o vor face..deci...raspunsul la topic-ul asta... go and search

 

nu vreau sa supar pe nimeni dar e inutil topic-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum sa postezi link-uri cu filmulete....da-i un search simplu pe youtube sau trilulilu si o sa te saturi de filmulete, doar nu o sa bagam aici 10.000 de linkuri...plus ca oamenii care nu si-au pus filmuletele pe net nici nu o vor face..deci...raspunsul la topic-ul asta... go and search

 

nu vreau sa supar pe nimeni dar e inutil topic-ul

 

nu stiu de ce esti suparat dar e vorba despre filmuletze facute de /si cu membri de pe motociclism.ro, de ce esti ofticat? vrei sa postezi bine, daca nu , asta e...ti s-a pus pata pe acest topic :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt suparat/ofticat dar cei care nu si-au pus filmuletele pe net nici nu o vor face iar restul de filmulete le gasim deja pe youtube..nu e nevoie sa ne apucam acum sa umplem 10 pag. cu link-uri...

si eu am calculatorul plin de poze si filmulete cu motociclete dar topic-ul tau nu ma va face sa imi pun filmuletele aici si nici nu cred ca o sa vedem alte filmulete decat cele pe care le putem gasi deja...

eu sustin ideea ca acest topic nu isi are rostul, atat

 

si daca am suparat pe cineva atunci berea vine din partea mea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...