Sari la conținut

Prima intalnire a posesorile de HONDA SHADOW


DimmU
 Share

Postări Recomandate

Dar nu ar fi totusi mai corect si mai bine sa sune fiecare si sa isi rezerve casuta/locul de campat?

Poate intervine ceva, iar cineva anume sau chiar un grup sa nu mai poata veni. Ce se intampla atunci? Asadar, fara suparare, nu pot sa il sun pe om sa ii spun sa imi rezerve tot camping-ul fara sa pot garanta pentru toti cei care vor veni. Eu il sun, ii spun ce vreau sa facem si o sa incerc sa gasesc o solutie amiabila ambelor parti astfel incat totul sa fie ok pentru toata lumea. Va tin la curent!

 

P.S. Vorbesc cu omul inclusiv pentru ziua de vineri, 22 mai? Sau numai 23-24?

 

Asa mi se pare cel mai corect.

Radu.

pai cred ca e mai usor sa o facem pt o sg noapte. depinde ce vor si ceilalti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nush ce sa zic de chestia cu 1 noapte sau 2 nopti..cum vrea majoritatea..eu cand am scapat vineri de servici am plecat la rasnov :rolleyes:.deci puteti sa faceti cu 1 noapte sau cu 2.eu vin ori vineri seara daca facem de vineri ori sambata.

 

Respecte si Asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mii de scuze pentru absenta indelungata pe acest topic, dar am ramas in urma cu proiectele pe la facultate si nu am mai avut nici chef si nici timp de forum.

 

Vineri o sa vorbesc cu omul de la camping si o sa il anunt ca in perioada 22-24 mai o sa vina gasca maricica de umbraci pusi pe bautura si distractie!

 

Radu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suntem si noi 3 baieti buni din Buzau , si am vrea sa participam! asta daca ne dati mai multe detalii!

cu respect va salut!

 

Spune ce detalii doresti sa cunosti si ti le voi oferi cu cea mai mare placere. Foloseste te rog PM-ul.

In principiu este vorba de o intalnire dezorganizata pentru posesorii de Shadow-uri la camping-ul de la Rasnov (unde a fost anul trecut intrunirea celor de la Kronstadt Bikers), unde sa ne intalnim, sa bem si sa discutam.

Detalii mai multe in decursul zilei de maine.

 

Radu.

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LISTA:

Dimmu

djeeckx

Smoky_bad

Cristi (nu e forumist dar se prezinta la intalnire)

Thunderstorm - indecisa

JohnDoe

Miriam

Bykerkess

Lope + cativa "academicieni" posesori de Shadow

Kpax Honda - posibil

Mirceone

M.S.V.

Eye from sky

Stoeanp + 2 umbraci (speram)

Dex

Schwarz Muller (posibil)

bagabond boy + sefu

bfour + 2 prieteni

 

 

Am ratat pe cineva??:wacko: sper sa nu..!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari umbracilor!

 

Am vorbit la camping si mi s-a spus ca, in principiu, nu ar fi nici o problema adunarea noastra.

Momentan vin cu urmatoarele informatii:

- la casuta de doua persoane, cazarea costa 30 lei/noapte; ATENTIE! Daca o sa se bage apa calda in camping, acest tarif va creste. Nu stiu cu cat, dar va creste.

- la cort: 10 lei/noapte;

A ramas sa mai vorbim aproape de eveniment sa punem la capat ultimele detalii. O sa il mai sun saptamana viitoare. M-a rugat frumos sa ii dau un numar aproximativ de oameni care vor fi prezenti.

 

O zi buna va doresc!

Radu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem o numaratoare la lista..acu problema este urmatoarea: vin toti cei din lista???ca sunt mult X+ altii :D ...sa vina confirmarile fratilor.!!!!!

 

 

Respecte si asfalt uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem o numaratoare la lista..acu problema este urmatoarea: vin toti cei din lista???ca sunt mult X+ altii :D ...sa vina confirmarile fratilor.!!!!!

 

 

Respecte si asfalt uscat!!

 

Asadar, rog pe cei care vin sigur sa confirme participarea + alte persoane care sigur vin cu ei, precum si daca vor sa stea la casuta sau la cort.

 

Va multumesc anticipat!

Radu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi o sa fim multi din brasov dar nu toti cu shadow.sambata dimineata (ora 10-11) va invitam pe toti in brasov la o actiune oraganizata de kronstadt bikers (concursuri cu premii) dupa care vom merge inapoi la rasnov sa ne facem zob.

Editat de djeeckx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi o sa fim multi din brasov dar nu toti cu shadow.sambata dimineata (ora 10-11) va invitam pe toti in brasov la o actiune oraganizata de kronstadt bikers (concursuri cu premii) dupa care vom merge inapoi la rasnov sa ne facem zob.

 

Iti dai seama ca daca tot o sa fiu in zona voi participa cu cea mai mare placere la ambele actiuni: si cea organizata de voi si cea de facut zob :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alba daca vine de vineri seara sambata o sa fim la actiunea organizata de voi cei din bv.

 

Respecte si asfalt uscat!!!

 

Trece-l in lista si pe mustaciosu2007+nevasta, precum si faptul ca vrea la casuta (vezi postul mai sus). Ce faci? Ai adormit in post? :D

Eu cred ca o sa imi iau zi libera de la servici ca sa pot veni sa betivanesc si vineri ;) :D :D .

 

Hai cu confirmarile ca vreau sa il sun pe om saptamana viitoare sa ii spun orientativ cate casute sa ne opreasca.

 

Toate cele bune!

Radu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca voi fi plecat la o expozitie, deci nu stiu sigur dac va onorez,sunt 50 la suta sanse dar nu rezerv nik pana nu stiu sigur, sa nu incurc treburile,daca oi putea ajunge ma descurc eu de cazare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LISTA:

Dimmu

djeeckx

Smoky_bad

Cristi (nu e forumist dar se prezinta la intalnire)

Thunderstorm - indecisa

JohnDoe

Miriam

Bykerkess

Lope + cativa "academicieni" posesori de Shadow

Kpax Honda - posibil

Mirceone

M.S.V.

Eye from sky

Stoeanp + 2 umbraci (speram)

Dex

Schwarz Muller (posibil)

bagabond boy + sefu

bfour + 2 prieteni

mustaciosul + nevasta

 

 

Smoky si eu vreau casutza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA LISTA ADAUGA : EU + 3 PRIETENI. NU STIM DACA LUAM CEVA REMORCI CU NOI! EU S-AR PUTEA SA VIN CU REMORCA NEOMOLOGATA! ORICUM SUNTEM ACOLO! EU UNUL STAU LA CORT! SALUTARE SI RESPECT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LISTA:

Dimmu

djeeckx

Smoky_bad

Cristi (nu e forumist dar se prezinta la intalnire)

Thunderstorm - indecisa

JohnDoe

Miriam

Bykerkess

Lope + cativa "academicieni" posesori de Shadow

Kpax Honda - posibil

Mirceone

M.S.V.

Eye from sky

Stoeanp + 2 umbraci (speram)

Dex

Schwarz Muller (posibil)

bagabond boy + sefu

bfour + 3 prieteni + gajici (io le zic gajici ca poate te superi pe mine daca le zic "remorci" :baldy: )

mustaciosul + nevasta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...